ataşehir masöz şişli masöz totobo kasa not pdf Türkçe Slow Pop Dinle
banner61

Türkiye Sigorta Birliği'nden ''Sigorta Haftası'' Duyurusu

banner62

Her yıl Mayıs ayının son haftasında kutlanan Sigorta Haftası kapsamında...

Türkiye Sigorta Birliği'nden ''Sigorta Haftası'' Duyurusu
banner63

Her yıl Mayıs ayının son haftasında kutlanan Sigorta Haftası kapsamında...

Sigortahaber.com.tr / Her yıl Mayıs ayının son haftasında kutlanan Sigorta Haftası kapsamında  T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü desteği ile  Birliğimiz ve diğer tüm paydaşlarca çeşitli etkinlikler düzenlenmekte, sigorta bilincini ve farkındalığını artırmak üzere aktiviteler yapılmakta, sektörün sorunları gündeme getirilerek birlikte çözüm aranmaktadır.

Türkiye Sigorta Birliği olarak, Sigorta Haftası’na ve bu haftayı hep birlikte kutlamaya büyük önem vermekteyiz. Ancak bu yıl Covid-19 pandemisi nedeniyle sosyal hayatı yeniden düzenleyen önlemlerin alınması ve kamuoyu gündeminin bu konuya yoğunlaşması, tüm paydaşlarımızı bir araya getireceğimiz etkinliklerin yapılmasına da engel teşkil etmektedir. 

Bu kapsamda salgındaki olumlu gelişmeler doğrultusunda etkinliklerin dijital platformlar yerine bir araya gelinerek yapılma ihtimali göz önünde bulundurularak, Sigortacılık Genel Müdürlüğünün de uygunluğu ile “Sigorta Haftası”nın 7 – 11 Eylül 2020 tarihlerinde kutlanmasına karar verilmiştir. Haftaya ilişkin planlamalar tarih yaklaştığında ayrıca duyurulacaktır. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

Türkiye Sigorta Birliği
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner48

banner50

banner52

banner46

banner49

banner51

banner45