banner61

Mas’ın Bayi Toplantıları Artık Küresel İlgi Odağı

banner62

Artık gelenekselleşen ve Türkiye kırtasiye sektörüne yön veren Mas Bayi Toplantıları, vizyonunu ve misyonunu genişleterek bu yıl uluslararası bir katılımla gerçekleşti.

Mas’ın Bayi Toplantıları Artık Küresel İlgi Odağı
banner63

Amerika’dan Hindistan’a, Bulgaristan’dan Suudi Arabistan’a kadar bölgesel ve küresel aktörlerin yer aldığı bayi toplantısında yalnız yerel sektör değil küresel kırtasiye sektörünün 2020 yol haritası tartışıldı.

1000’in üzerinde katılımın gerçekleştiği bu büyük etkinliğe yönelik açıklamalarda bulunan Mas Ceo’su Mehmet Özay; “Artık geleneksel hale gelen Bayi Toplantımızı bu sefer daha geniş bir vizyonda gerçekleştirdik. Yalnız yurtiçi bayilerimizi değil yurtdışından bayilerimizi ve hatta yurtdışından bayimiz olmayan fakat aramızda olmak isteyen sektörün önde gelen isimlerini de davet ettik. 2020 yılına yönelik öngörüleri ve beklentileri ortak bir süzgeçten geçirme fırsatı yakaladık. Bizim gibi 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapan bir marka için yerel, bölgesel ve küresel, risk ve fırsatları değerlendirmek açısından çok verimli bir etkinlik oldu” açıklamasında bulundu.

İş yapmanın yanında katılımcıların eğlenme ve dinleme fırsatı bulduğu etkinliğin görkemli gala gecesinde, Kadir Çöpdemir usta sunuculuğu ile geceyi yönlendirirken Anadolu Ateşi’nin büyüleyici performansı ve Hadise’nin güçlü sahnesi yer aldı.

Yaz ve Kış olarak yılda iki defa düzenlenen Mas Bayi Toplantıları, her dönem artan katılım ve ilgi ile büyüyerek gerçekleşiyor. Bundan sonrası içinde aynı misyon ve vizyon ile bu etkinlikleri gerçekleştireceklerini belirten Mas Ceo’su Özay, şimdiden Yaz etkinliği için heyecanlandıklarını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45