totobo kasa bahis sitesi kirala protez saç
banner61

BNP Paribas Cardif Türkiye yılbaşında çocukların içini ısıttı

banner62

BNP Paribas Cardif Ailesi 5 yıldır olduğu gibi bu yılbaşında da çocukların dileklerini gerçeğe dönüştürdü. Acil İhtiyaç Projesi Vakfı ile “Kışı Bir Bot ve Bir Mont ile Isıt” projesine imza atan Cardifliler, 65 çocuğun yüzünü gülümsetti.

BNP Paribas Cardif Türkiye yılbaşında çocukların içini ısıttı
banner63

Sigortahaber.com.tr / BNP Paribas Cardif Ailesi 5 yıldır olduğu gibi bu yılbaşında da çocukların dileklerini gerçeğe dönüştürdü. Acil İhtiyaç Projesi Vakfı ile “Kışı Bir Bot ve Bir Mont ile Isıt” projesine imza atan Cardifliler, 65 çocuğun yüzünü gülümsetti.

BNP Paribas Cardif her yıl olduğu gibi bu yılbaşında da Acil İhtiyaç Projesi Vakfı (AİP) iş birliği ile çocukların dileklerini gerçeğe dönüştürdü. “Kışı Bir Mont ve Bir Bot ile Isıt” yardım kampanyasında yer alan Cardifliler, ihtiyaç sahibi çocukların bot ve mont ihtiyaçlarını karşıladı.

Yardımlaşma duygusunu kendine pusula edinen BNP Paribas Cardif çalışanları kampanyanın sürekliliği için düzenlenen Geleneksel Cardif Yılbaşı Kermesi’nde, çalışanların katkıları ve destekleri ile elde ettikleri geliri de bu projeye destek olmak için kullandılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner48

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45