totobo kasa not pdf Türkçe Slow Pop Dinle
banner61

AXA Sigorta Çalışanlarından Meme Kanseri Farkındalık Çalışmalarına Destek

banner62

AXA Sigorta çalışanları, her yıl ekim ayında gerçekleştirilen Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık çalışmaları kapsamında kampanya rengi olan pembeyi, kıyafet ve aksesuarlarına taşıyarak farkındalık çalışmalarına katkıda bulundu.

AXA Sigorta Çalışanlarından Meme Kanseri Farkındalık Çalışmalarına Destek
banner63

“İnsanların daha iyi bir yaşam sürmesine katkı sağlama” misyonuyla çalışan AXA Sigorta çalışanları, “Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık” çalışmalarına pembe bir giysi veya aksesuar kullanarak destek verdi. Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm AXA Sigorta çalışanları 25 Ekim Cuma günü kampanyaya destek amacıyla çektikleri fotoğrafları kampanyanın etki alanını genişletmek amacıyla #pinkoctober ve #AXAfarkında etiketleriyle sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından yayınlanan verilere göre dünyada her yıl 2,1 milyon kadını etkileyen meme kanseri, 2018 yılında 627 bin kadının hayatını kaybetmesine neden oldu. Ülkemizde de kadınlarda en sık görülen kanser türlerinden biri olan meme kanseri, aynı zamanda erken tanıyla tedavi başarısı en yüksek kanser türlerinden biri.

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan: “AXA olarak misyonumuz insanların daha iyi bir yaşam sürmesini sağlamak ve bu süreçte her zaman yanlarında olan, güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olmak. ‘Sağlıklı bir yaşam’ odağında gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda da ‘önleyici’ adımlara öncelik veriyoruz çünkü iletişim çalışmalarımızda da ifade ettiğimiz gibi ‘kıymetini kaybetmeden bilme’nin önemine inanıyoruz. Erken tanıyla tedavi başarısı en yüksek kanser türlerinden biri olan meme kanseri konusunda da farkındalığın artması bu açıdan çok büyük önem taşıyor. Her yıl ekim ayında dünyanın dört bir yanında farklı çalışmalarla desteklenen “Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık” dönemi de bunun için önemli bir fırsat.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner48

banner50

banner52

banner46

banner47

banner49

banner51

banner45