Anasayfa / Kadın / Eğlenceleriniz İçin Palyaço Hizmetleri

Eğlenceleriniz İçin Palyaço Hizmetleri

Eğlence ve kutlama organizasyonları için iyi bir ekip çalışması arıyorsanız ve görsel şovlar olsun diyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Animasyon ekibi ve ilizyonist gösterisi ile ortama hareket, eğlence, neşe ve şovlar dahil edilir. Böylece etkinlikler, kutlamalar, programlar, açılışlar ve diğer organizasyonlar daha eğlenceli hale gelecektir.

Palyaço kiralama işlemleri için sitede yer alan palyaço ve animasyon ekibi için randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda palyaço kostümleri temin edeceğiniz sitedir. Palyaço şovlar ve ilizyonları ile izleyenleri hayrette bırakan programlar düzenleniyor.

Animasyon Hizmetleri

Palyaço hizmeti yanı sıra eğlence mekânları süsleyen ve hareketli etkinlikler için ihtiyaç duyulan animasyon ekibi içinde iletişim kurulabilir. Doğum günleri, partiler, kutlamalar, açılışlar, okul etkinlikleri, bayramlar ve diğer günler için palyaço animasyon hizmetleri için randevu alınabilir. Mekân uyumuna göre farklı palyaço kostüm modelleri de seçilebilir.

Palyaço fiyatları tekli ve grup halinde olmaz özelliğine göre farklıdır. Büyük ilizyon ve sirk etkinlikleri için fiyatlar değişebilir. Organizasyon içeriği, istenen kıyafetler ve etkinlik programına göre fiyatlar belirleniyor.

www.animasyongrubu.com

Hakkında bazkriz

Check Also

Ekrem İMAMOĞLU: 23 Haziran’dan sonra yine bir seferberlik dönemini başlatacağız

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “İstanbul’u biz kazanacağız. 23 Haziran’dan sonra tekrar …

Bir cevap yazın