Ece Seçkin Sokak Köpeklerinin Zehirlenmesine Gözyaşlarıyla Tepki Gösterdi.. « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Ece Seçkin Sokak Köpeklerinin Zehirlenmesine Gözyaşlarıyla Tepki Gösterdi..

Bu haber 12 Nisan 2019 - 20:54 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.

Pop müziğinin başarılı isimlerinden olan Ece Seçkin, Ankara Batıkent’te sokak köpeklerinin zehirlenmesi ile ilgili tepkisini sosyal medyada yayınladığı video ile gösterdi. Seçkin gözyaşları içinde ‘Lütfen hayvanlara ziyan vermeyin’ dedi.

‘ŞİDDET ÇOK BÜYÜK GÜNAH’

Geçtiğimiz günlerde Ankara Batıkent’te köpeklerin zehirlenmesi ile ilgili Türkiye’de birçok şahıs tarafından tepki gelmişti. Konu ile ilgili şarkıcı Ece Seçkin sosyal medyadan paylaştığı video ile gösterdi. Ünlü şarkıcı, ‘Özür dilerim böyle bir video çekmek durumunda kaldığım için, lütfen hayvanlara ziyan vermeyin onlara verdiğiniz şiddet fazla aka günah. Sebepsiz yere hayvanlara yaptığınız şiddet aynı zamanda biz insanlara da yaptığınız bir şiddet’ dedi.

‘HİÇ Mİ VİCDANINIZ YOK’

Böyle durumlarda genelde sosyal medyadan ırak kalmayı tercih ettiğini belirten Seçkin, ‘Çünkü fazla etkileniyorum, bu gecede öyle benim için ve uyumam imkansız. Bırakın aş bulmayı çoğu vakit meşrubat pak su bile bulamayan gariban köpekleri açlıklarından vurarak zehirleyen zihniyet. Hiç mi vicdanınız yok bu kadar mı nefret dolusunuz. Bu şiddeti durdurmanın bir yolunu bulmak zorundayız. Yoksa hepimize yazıklar olsun’ şeklinde konuştu.