Doğum Gününüzü Unutulmaz Yapalım « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Doğum Gününüzü Unutulmaz Yapalım

Bu haber 05 Şubat 2018 - 19:36 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.

Firma, doğum günü organizasyonları çoğunlukta olmak üzere, sünnet ve tüm özel günler için ayrıcalıklı ve kişiye özel hizmet veriyor. Sektördeki eğlence anlayışına yeni bir anlayış ve farklılık getiren www.mieorganizasyon.com sitesi, mağaza açılışı, lansman ve gala gibi bir çok konuda, değişik sunum ve gösterileri ile müşterilerinin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılıyor. Tüm Türkiye geneline profesyonel kadro ve cihazları ile hizmet veren sitenin İstanbul’da ise iki şubesi bulunuyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede amaç olarak kabul eden site, yapılacak organizasyonlar için hazırladığı paket programlarının videolarını da ana sayfasında, kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Doğum Günü Organizasyonları

Yılların verdiği tecrübelerle doğum günü organizasyonu konusunda profesyonelleşen site, etkinliğe katılan kişilerin güvenliğini ve mutluluğunu ön planda tutarak faaliyetlerini icra ediyor.

Doğum günleri için; şaşırtıcı ustalıkta sihirbaz gösteri programları, köpük balon gösterisi, karaoke yarışmaları, sosis balon gösterisi, kostüm ve makyaj hizmeti ve her ortam için ayrı süsleme ve müzik konsepti ile icra ettiği etkinliklerden çok olumlu geri dönüşler alıyor. Bunların yanında, kutlamadan sonra isteğe bağlı olarak gerçekleştirilen uçurtma ve hazine avı etkinlikleri ile de etkinlik daha da zevkli bir hal alabiliyor.