Anasayfa / Kadın / Cilt Bakımı İçin Doğal Bakım Ürünleri

Cilt Bakımı İçin Doğal Bakım Ürünleri

Cilt Bakımı İçin Doğal Bakım Ürünleri

Cilt bakımının olmazsa olmazı su içmektir. Bolca su tüketmek cilt bakımının başında gelir ve ne kadar bakım yapılırsa yapılsın doğru su tüketimi ile desteklenmelidir. Bakım ürünleri cilt tipine göre seçilmelidir. Yağlı ciltler için limon özlü ürünler tercih edilmelidir. Kuru ciltte ise nemlendirici özelliği yoğun ürünler seçilmelidir. Gül özlü yağlar ve ürünler tüm cilt tiplerine uygun bir formüle sahiptir.

Saç ve Cilt Bakımında Gül Yağının Faydaları Nelerdir?

Gülün kozmetikte doğal ve zararsız olduğu kanıtlanmıştır. Gül yağı da saç ve cilt bakımı için tercih edilen doğal ürünlerin başında gelir. Gül yağının üretimi özen gerektirir.

 

Damaskina Kozmetik Tüm Ürünler

Dünyadaki en kaliteli ve besleyici gül yağı Rosa Damascenadenilen gülden üretilir. Türkiye pazarına yakın zamanda giriş yapan ve dünyadaki en büyük gül yağı üreticisi olan Damaskina Kozmetik de gül yağlarını bu bitkiden üretir. Gül yağı saçları kökten uca besler, saçları derinlemesine nemlendirir. Her cilt ve saç tipine uygun olan gül yağı saçlarda ve ciltte rahatlama hissi yaratır. Kurumanın ve dökülmelerin önüne geçer. Gül yağı hem ekonomik, hem de besleyici ve doğaldır.

Damaskina Gül Absolute Özlü Ürünler

Damaskina %100 gerçek gül yağından elde edilen ürünler ile sizleri doğal kozmetik ürünleri kategorisinde gerçek kalite ile buluşturuyor. Başlıca ürünleri sıralamak istersek Gül Absolute özlü duş jeli, şampuan , el ve vücut sabunu, yüz kremi, cc krem, el kremi, beş yağlı saç maskesi, ve lavanata özlü el kremi, el ve vücut kremi, duş jeli ile doğal yağlardan oluşan muhteşem bir kombinasyonu sunuyor.

Sizde doğal kozmetikten yanaysanız hemen siteyi ziyaret edip ürünleri inceleme ve güvenli alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz…

Damaskina Kozmetik – Doğal Kozmetik Ürünleri

https://damaskina.com.tr/

Hakkında admin

Check Also

Ekrem İMAMOĞLU: 23 Haziran’dan sonra yine bir seferberlik dönemini başlatacağız

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “İstanbul’u biz kazanacağız. 23 Haziran’dan sonra tekrar …

Bir cevap yazın