Anasayfa / Kadın / Çeyrek altın fiyatı ve gram altın fiyatı ne kadar oldu?

Çeyrek altın fiyatı ve gram altın fiyatı ne kadar oldu?

Altın fiyatları ne kadar oldu? sorusu merak konusu olmaya devam ediyor. Altının iki gündür düşüşe devam etmesi altın yatırımcılarını tedirgin ediyor. Altın almak isteyen ya da altın bozdurmak isteyen vatandaşlar güncel altın fiyatlarını araştırıyor. Çeyrek altın fiyatı ne kadar? Gram altın fiyatı ne kadar oldu?

 

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek altın fiyatı ve gram altın fiyatı ne kadar oldu?
Altının gram fiyatı, güne düşüşle başlamasının ardından 161,7 lira seviyelerinde dengelendi. İşte 21 Şubat altın fiyatları…

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek altın fiyatı ve gram altın fiyatı ne kadar oldu?
Dün altının ons fiyatındaki değer kayıplarına paralel satış ağırlıklı bir seyir izleyen altının gram fiyatı günü önceki kapanışa göre yüzde yüzde 0,14 azalışla 162,4 liradan tamamladı.

Altın fiyatları son dakika! Çeyrek altın fiyatı ve gram altın fiyatı ne kadar oldu?
Gram altın, bugüne düşüşle başlamasının ardından saat 09.50 itibarıyla önceki kapanışa göre yüzde 0,5 azalışla 161,7 liradan işlem gördü. Aynı dakikalarda Kapalıçarşı’da çeyrek altın 266 lira, Cumhuriyet altını da 1.085 liradan satıldı. Kapanışta ise çeyrek altın 267,00 lira, Cumhuriyet altını 1.087,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,06 yükselişle 162,50 liradan işlem gördü.

Hakkında hande

Check Also

Çocuklarınızı dijital oyun bağımlılığından koruyacak 5 Yöntem!!

Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında olan akıllı telefon, tablet ve bilgisayarları çocukların kontrolsüzce kullanması bağımlılığa yol …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir