Çay Kazanı Çeşitleri Nelerdir? « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Çay Kazanı Çeşitleri Nelerdir?

Bu haber 03 Eylül 2018 - 16:57 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

 Çay Kazanı Çeşitleri Nelerdir?

 Çay kazanı çay ocakları, kahvehaneler başta olmak üzere, tüm işletme ve lokantaların olmazsa olmaz ihtiyaçlarında birisidir. Dolayısı ile her ürünün çeşidi olduğu gibi çay kazanlarının da farklı türleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Çay kazanların standart ve full otomatik çay kazanı olmak üzere farklı çeşit ve türlerde imal edilip, tüketiciye sunulmaktadır. Standart çay kazanlarında kaliteyi belirleyen en önemli husus ise kazanın kullanıldığı malzemedir. Bakır ve paslanmaz çelikten üretilmeleri de ürünü kalitesi apaçık ortaya koyar. Full otomatik çay kazanları ise ihtiyaçlarınıza göre tek tip,  olarak imal edilmektedir.

Çay Kazanı Çeşitleri ve Özellikleri

  Çay kazanları, bakır çay kazanları, paslanmaz çelikten yapılmış çay kazanları, dış yüzeyi statik boyalı çay kazanları ve gold çay kazanları gibi farklı tiplerde ve özelliklerde üretilmektedir. Özellikle bakır çay kazanlarını en önemli artısı,  yüzeyine desen,  ayırmaç ve yazı işlenebilir olmasıdır. Bu sayede işletmeler hem firmasının reklamını yapabilecek hem de ortaya göze hoş gelen bir ürün koymuş oluyorlar Adeta bir tabloyu andıran bakır çay kazanları estetik görünüme ihtiyaç duyulan işletmeler için özel tasarımlar olmaktadır Ayrıca isteğe göre de ayarlanabilmektedir. Kazanın yüzeyinde yer alan motifler tamamen kullanıcı belirleyebilir. Full otomatik çay kazanları ise ister, tüp, ister doğal gaz, isterseniz de elektrik olmak üzere sizin arzu ettiğiniz yakıt ile çalışmaktadır.  Bu modellerin ocak bölümü de isteğinize göre ön taraftan iptal edilebilir. Dış yüzeyi statik boyalı çay kazanları ise özel fırın boyası ile boyanmaktadır. Bu modellerin iç yüzeyi de bakırdan imal edilmiştir. Fırın boyaları üst düzey kalitededir ve asla çatlama ya da solma yapmaz. Doğru kullanıldığı zaman uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Gold çay kazanları ise ithal kromdan üretilmiş olup, yaklaşık 0. 80 cm kalınlığında sahiptir.  Bu modeller altın sarısı renginde ve desenli olarak üretilmektedir.  Renginde ise herhangi bir çatlama ya da solma yapmaz.  Gold çay kazanları da firmamızın bu sektöre kazandırdığı özel ürünler olmasının yanı sıra standart çay kazanı özelliğine de sahiptir.

Çay Kazanı Üretimi

Şelale çay kazanları olarak çay kazanı imalatında bu sektöre öncülük etmiş firma olmaktan gurur duyuyoruz.  Çay kazanı imalatı sektörüne adım attığı günden bu yana müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız çay kazanı fiyatları, kalitesi ve garantisi ise ilgi çekmeye devam etmektedir. Firmamızdan çay kazanları ile ilgili bilgi ve hizmet almak için  https://www.selalekazan.com  sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır.