Can Bartu İçin Başsağlığı Mesajı! « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Can Bartu İçin Başsağlığı Mesajı!

Bu haber 12 Nisan 2019 - 20:42 'de eklendi ve 5 kez görüntülendi.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kulüplerinin taraftar grupları, 83 yaşında hayatını kaybeden Türk futbolunun ve Fenerbahçe’nin efsane ismi Can Bartu için başsağlığı mesajı yayımladı. Üç aka kulübün taraftar grupları, sosyal medya hesapları aracılığıyla Can Bartu için taziye açıklamasında bulundu.

‘CAN BARTU’NUN VEFAT HABERİNİ DERİN BİR ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİK’

Fenerbahçe taraftar grubu Genç Fenerbahçeliler tarafından yayımlanan taziye mesajında, ‘Fenerbahçe’mizin efsane isimlerinden, formanın her vakit hakkını veren, teri ve kanı şanlı armamız uğruna akmış Can Bartu’nun vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrendik. Efsanemize Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.’ ifadelerine yer verildi.

‘FENERBAHÇE CAMİASINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ’

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan’ın paylaştığı başsağlığı mesajında da ‘Türk futbolunun ve Fenerbahçe’nin efsanelerinden Can Bartu’nun vefat ettiğini üzüntüyle öğreniyoruz. Fenerbahçe camiasına, Bartu ailesi ve bütün Türk spor kamuoyuna başsağlığı dileriz.’ denildi.

‘SİNYOR LAKAPLI CAN BARTU’YU KAYBETTİK’

Beşiktaş taraftar grubu çArşı’nın açıklamasında ise, ‘Türk sporunun en güzel sayfalarından, aka spor emekçisi ‘Sinyor’ Can Bartu’yu kaybettik. Yokluğunu kayıplarımızın yanına koyduk, acısını yürekten hissediyoruz. Yeşil sahaların, parkelerin, hepimizin başı sağ olsun.’ ifadeleri kullanıldı.