Bu Belgeler Önemli « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Bu Belgeler Önemli

ISO 9001 belgesi ürün veya hizmet veren tüm firmaların, ürün ve hizmetlerini uluslararası yasalara göre vermesi anlamına gelmektedir. Ayrıca ISO 9001 belgesi ile kalite bir hizmet vereceğinin ve kaliteli hizmet sürecinin devamlılık göstereceğinin garantisi verilmektedir.

Bu haber 22 Mart 2018 - 11:14 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.

ISO 9001 belgesi ürün veya hizmet veren tüm firmaların, ürün ve hizmetlerini uluslararası yasalara göre vermesi anlamına gelmektedir. Ayrıca ISO 9001 belgesi ile kalite bir hizmet vereceğinin ve kaliteli hizmet sürecinin devamlılık göstereceğinin garantisi verilmektedir. Kaliteli bir ürün veya hizmet almak istediğiniz de ISO 9001 belgesine sahip olup olmadıklarını araştırmak gerekir. Bu belgeye sahip olmak isteyen kurumlar, böylece müşteri taleplerini kalite bir şekilde karşılayabileceklerini de kanıtlamaktadır. Belge sahibi firmalar müşteri potansiyellerini ve portföyünü geliştirerek daha fazla kar yapmaktadır.

CE belgesi Avrupa standartlarına ve normlarına uygunluk belgesidir. Conformite European’ın kısaltılmış halidir. Bu belge ile Avrupa mevzuatlarına uygun ürünler veya hizmetler verdiğinizi tescil edebilirsiniz.

ISO 14001 belgesi ile çevreye zarar vermeden üretim ve hizmet verdiğinizi garanti etmektedir. Üretimin her aşamasında çevresel faktörlerin dikkate alınarak yapıldığını belgeler.

ISO 22000 belgesi 2005 yılında yürürlüğe girmiştir. Standartlara uygun olarak güvenli gıdalar üretildiğini belgeler.

Uluslararası çalışmalarımızla, kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için https://www.belgelendirme.com/ adresimizi ziyaret ederek, belgelendirme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.