Bina yıkım teknikleri « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Bina yıkım teknikleri

Bu haber 17 Mart 2018 - 12:37 'de eklendi ve 4 kez görüntülendi.

Kentsel dönüşüm nedeni ile Bina Yıkımı İstanbulda son yıllarda oldukça fazla yaşanmaktadır. Bir çok müteahhitlik firması çözümleri kendi bünyesindeki araçalarla halledebildiği gibi özel olarak bu alanda hizmet veren firmalardan da yapabilmektedir. Özer Yıkım hem bina hemde çeşitli yapılarda Bina yıkımı için profesyonel düzeyde hizmet vermektedir. Bina yıkım Teknikleri projenin özelliğine ve yapının bulunduğu konuma göre değişiklik göstermektedir. Uygulama yapılacak, yıkım yapılacak bina için yöntemler belirlenirken alanın güvenliği ve iş güvenliğide son derece önemlidir. Yıkım esnasında bir çok detaya dikkat eden ve bugüne kadar bir çok projede son derece kaliteli uygulamalara imza atmış firmamızdan istanbuldan tüm ilçelerden hizmet alabilirsiniz.

Yıkım Kırım yapılırken hangi makinalar kullanılır?

İstanbul Yıkım Kırım işlerinde makina parkurumuzda her tür yıkım işi uygun araç bulunmaktadır. Eksavatör, Makas, Kepçe, Mini makina dahil istediğiniz her özellikte araçla sizlere destek vermekteyiz. Yıkım kırım işleri için firmamız ufak veya büyük iş ayrımı yapan standartlar dahilinde sizlere kaliteli bir iş teslimi yapmaktadır. Deneyimli operatörler, son derece modern makinalar ve çevre düzenlemesinde de tecrübeli kadrolarla sizlere en iyisini sunmaktayız. Bizlerden hizmet alımı yapmaya karar verdikten sonra firma uzmanlarımız işin yapılacağı alanda ön çalışma için personel göndermekte ve iş öncesi tüm hazırlıklarını yapmaktadır.

Yıkım Sonrası Hafriyat İşleri

Bina Yıkım ve Kırım işleri dışında firmamız Özer Yıkımdan Hafriyat işleri içinde talepte bulunabilirsiniz. Firma garajımızda her tür büyükülükteki hafriyat işinizde sizlere çözümler üretmekteyiz. Hafriyat içinde yasaların uygun gördüğü tüm standartları bünyesinde bulunduran firmamız yıl boyu İstanbul ve çevre bölgelerden talepleri en hızlı şekilde cevaplandırmaktadır. Fiyatlar açısından da son derece ekonomik çözümler sunan firmamızdan dilediğiniz zaman hafriyat talebinde bulunabilirsiniz. İşçilik kalitesi yüksek, iş prensibine sahip ve Yıkım Kırım dahil Hafriyat işlerinde de yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.