Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Güvenlik Sektörüyle Birlikte « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Güvenlik Sektörüyle Birlikte

Bu haber 02 Mart 2018 - 20:00 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.

6-8 Mart 2018 tarihlerinde, Türkiye’nin güvenlik sektörünü bir araya getirecek ve sektörün lider firmaları ile nitelikli ziyaretçiyi buluşturacak olan ISAF EXCLUSIVE Fuar ve Konferansı, açılışında T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk ÖZLÜ’yü ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu yıl 2.si Sheraton Ankara’da gerçekleşecek etkinliğin yoğun programında, önemli konferanslar fuar ile eşzamanlı gerçekleşecektir. Sektörün önde gelen başlıca firmalarının yer aldığı fuarı, buna denk olarak ayrıcalıklı bir ziyaretçi profili ziyaret etmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları, Emniyet Teşkilatı, Türk Silahlı Kuvvetleri, belediyeler, taahhüt firmaları, AVMler, bölgedeki önemli sanayi kuruluşları ve Anadolu bayiileri sektör öncüsü firmalarla Başkent’te buluşmaya hazırlanıyor.

19 yıldır güvenlik sektörünün buluşma noktası olarak bilinen ISAF Fuarları kapsamında, Ankara ayağında gerçekleştirilen ISAF Exclusive konferanslarının 2018 yılı teması “Değişen Dünya ve Güvenli Yaşam” olarak belirtildi. Bu konferanslarda sektör öncüleri, akademisyenler ve kanaat önderleri; yükselen teknoloji trendleri ile ilgili güvenlik sektörünün geleceğine mercek tutacak.