Bilgimizle Hizmetimizi Birleştiriyoruz « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Bilgimizle Hizmetimizi Birleştiriyoruz

Bu haber 17 Kasım 2018 - 10:59 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

 

Günümüzde özellikle iç mekânlarda kullanılan klimalar sürekli ve yaygın kullanıma bağlı bazı zamanlarda gerekli bakıma ihtiyaç duyarlar. Yaz aylarında serinlemek için kullanılırken, kış aylarında da ısınmak için kullanılır. Ancak periyodik zamanlarda bakımlar yapılmazsa arıza vererek maddi olarak daha çok külfet sağlar. Kıvançklima servisimizde her marka ve her tarzda klimaların onarımı büyük ustalıkla yapılırken söz verilen günde ve saatte teslim edilir. Çekmeköy klima servisi adıyla çalışmalarımız devam ederken yılı aşkındır müşterilerimizin memnuniyeti için çabalamaktayız.

Klimaların Yüksek Verimi

Klimalardan verim almanın en mantıklı ve en özel yolu bakımlarının zamanında yaptırılmasından geçer. Bizlerde teknik ekibimiz sayesinde onarım ve bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Beykoz klima servisi aramak yerine artık dire bizimle irtibata geçerek anında tüm sorunlara çözüm bulmaktadır. Arızalanan klimaların onarımı yapıldıktan sonra verdiğimiz en önemli güvence 1 yıl garanti kapmasına alınmasıdır. İşten anlayan bir ekip ile çalışmak her zaman fark yaratır. Bu düşünceyle 1997 yılında çıktığımız bu yolda hiç gerilemeden daima ileriye giderek farkımızı gösteriyoruz

Ekibimizden Destek Alın

Klima servisimiz mesai saatleri çerçevesinde yardımlarını en fazla 2 saat içinde yaparak sizin mağduriyetinizi en hızlı şekilde çözmektedir. Kadıköy klima servisi şubemiz ile hizmete bir adım daha yakınsınız. Bize ulaşmak için Kivancklimaservisi.com adresine tek tıkla erişebilirsiniz. İstanbul’da klima kullanmak kâbusunuz olmasın.