Bilal Sonses Kimdir – Şarkıları ve Albümleri Nelerdir? Kaç Yaşındadır? « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Bilal Sonses Kimdir – Şarkıları ve Albümleri Nelerdir? Kaç Yaşındadır?

Bu haber 19 Nisan 2019 - 8:42 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

Öpesim Var şarkısıyla birlikte büyük şöhret yakalayan Bilal Sonses, Youtube üzerinden şarkılarını yayınlamaktadır. Sesinin naifliğiyle herkesi etki altına almayı başaran Bilal Sonses, milyonlarca kişi tarafından beğenilerek dinlenmektedir. 2015 yılında Youtube üzerinden şarkılarını yayınlayan Sonses, 4 yıllık kısa süre içerisinde milyonlara ulaşmayı başarmıştır.

Öpesim Var şarkısı ile büyük çıkış yakalayan Bilal Sonses kimdir? Youtube üzerinden yayınladığı şarkılarla ünlenen Bilal Sonsen aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte sesiyle herkesi etkilemeyi başaran Bilal Sonses’in biyografisi…

1989 senesinde dünyaya gelen şarkıcı Bilal Sonses İstanbul’da doğmuş ve burada büyümüştür. Lise eğitimini Mehmet İhsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik okulunda tamamlamış üniversite eğitimini önce Onsekiz Mart üniversitesinde ardından Düzce Üniversitesinde tamamlamıştır.

Yakışıklılığı ve sesiyle genç kızların sevgilisi olan Bilal Sonses 1.76 boyunda ve 70 kilodadır.

Mp3 İndir

Bilal Sonses’in Müzik Kariyeri

Uzun yıllardır müzik ile uğraşan Bilal 2015 yılında Youtube kanalı üzerinden şarkılarını paylaşmaya başlamıştır. Yakışıklı şarkıcı Bilal Sonses’in sözü ve müziği kendisine ait olan “İki Kelime, Elin Olamam, Sana Bir şey Olmasın, Sol Yanım” şarkıları ile gönüllerde taht kurmuş ve dinlenme rekorları kırmıştır.

Son olarak 2017 yılında “Öpesim Var” şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı kısa sürece milyonlarca kişiye ulaşmıştır.

İşte Bilal’ın Çıkardığı Albümler

  • Öpesim Var
  • Üzgünüm
  • Ben Eski Ben Değilim
  • Gizlide Olsa
  • İki Kelime
  • Helal Etmiyorum

Hayranları tarafından en merak edilen soru ise Bilal Sonses’in sevgilisi olup olmadığıdır. Zira yakışıklılığı sebebiyle geniş bir kadın hayran kitlesine sahiptir. Fakat Bilal’in sevgilisi olup olmadığı henüz bilinmemektedir. Çünkü özel hayatını gizli tutmaktadır. Mp3Semti.com üzerinden dinlenebilir ve indirilebilir albüm ve müzikleri için tıklayınız: https://mp3semti.com/sarkici/Bilal-Sonses