Beylikdüzü Çilingirci « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Beylikdüzü Çilingirci

Bu haber 13 Eylül 2018 - 17:31 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

 

Firma Beylikdüzü çilingirci sektöründe eksikliği gidermek ve Beylikdüzü’nde yaşayanlara bu konuda kaliteli, güvenli en uygun fiyatlarla hizmet vermek için sitesini kurmuştur. Beylikdüzü’nde bulunan firmanın tüm elemanları yılların deneyimine sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan firma, kurulduğu günden itibaren müşterilerinin güvenini kazanmış ve müşteri sayısını sürekli olarak arttırmıştır. Sektörde verdiği hizmet kalitesi ile lider konumunda olan firma, her türlü teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve gerekli olan son teknoloji ekipman ve cihazları kullanmaktadır.

Firmanın Verdiği Hizmetler

Firma, her çeşit ev ve iş yeri kapılarını herhangi bir hasar vermeden garantili olarak açıyor ve gerektiğinde kilitlerin değişimi ile yerinde tamirini de yapıyor. Her model arabanın kapılarını araca zarar vermeden açıyor ve bozulan kapı kilitlerinin tamirini ve orijinali ile değişimini yapıyor. Kimlik bilgileri ve kasa sahibinin yazılı izni ile her çeşit kasayı hasarsız olarak açıyor. Firma ayrıca, tüm araç markalarının kontak anahtarı tamiri ile otomatik kapı kumandalarının tamirlerini ve değişimlerini yaparak kontrolünü sağladıktan sonra teslim ediyor. Firma, kimlik ve ruhsat fotokopisi ile yazılı izin belgesi ile araç anahtarlarının çoğaltılmasını da yapmaktadır.

Diğer Hususlar

Firma Beylikdüzü çilingirci hizmetini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak veriyor ve telefonla arandığında çok kısa sürede istenilen yere ulaşarak işlemini bitirdikten sonra dönmektedir. Firmanın tüm hizmetleri garantilidir ve daha sonra aynı konuda oluşacak problemleri ücretsiz olarak yapmaktadır.beylikdüzücilingir.com