Anasayfa / Güncel / Beylerbeyi Balık Restaurantları Arasında Yeni Bir İnci

Beylerbeyi Balık Restaurantları Arasında Yeni Bir İnci

Öyle bir deniz kenarı semt düşünün ki sıra sıra inci gibi sahil restaurantları tarihi dokuya eklemlenmiş, geçmişin mirasını gölgelemeden, günün trendlerini yakalamış ve ziyaretçilerine sunmuş olsun ve geleceğin restaurant işletmeciliğinin standardlarını belirlemiş olsun.

 

İstanbul’da böyle bir yer var mıdır? Vardır elbette. Beylerbeyi….

 

Beylerbeyi deyince insanların aklına tarihi ünlü Beylerbeyi Sarayı ve Beylerbeyi İskelesi gelir. Şimdi Beylerbeyi deyince akla gelebilecek yeni bir mekan daha var: Beylerbeyi Misina Balık Restaurant.

 

Tarihi kimliğiyle öne çıkan bu güzide yerde, sahip olduğumuz derin deniz ürünleri restaurantı vizyonumuzla yer almaktan onur duyuyoruz. Bizler bu nezih sahil semtinde balık restaurantı kültürüne kattığımız ve katacağımız katkıdan eminiz.

 

Asıl önemli olansa siz İstanbul sakinlerinin ve İstanbul’u doyasıya yaşamak için kilometreler aşarak gelen siz İstanbul aşığı gezginlerin beğenisini kazanmakta.

 

İnci gibi bir semtte, inci gibi dizilmiş restaurantlar arasında yeni bir inci: Beylerbeyi Misina Balık Restaurantı.

 

Yani Beylerbeyi Balık Restaurantları arasında yeni bir inciyiz ve biz inanıyoruz ki artık İstanbul, boğaz ve balık lezzeti tutkunlarının tercihlerinde birinciyiz.

Bu bir tanıtım yazısıdır. İlgili web sitesini misina.com.tr adresinden inceliyebilirsiniz.

Hakkında bazkriz

Check Also

EYS Eser Yenenler Show’un konukları kimler? 17 Mayıs 2019 Cuma

Cuma geceleri izleyicisini ekrana kilitleyen Eser Yenenler Show yeni bölümünde heyecan dorukta. Birbirinden meşhur isimlerin …

Bir cevap yazın