Beren Saat’in Hazal Kaya’nın Düğününde Neden Yoktu? « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Beren Saat’in Hazal Kaya’nın Düğününde Neden Yoktu?

Bu haber 12 Şubat 2019 - 9:49 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

Aşk-ı Memnu dizisiyle yıldızı parlayan Hazal Kaya, uzun süredir aşk yaşadığı oyuncu ve yönetmen Ali Atay’la önceki gün evlendi. Aşk-ı Memnu ekibi düğüne tam kadro katılırken dizinin başrol oyuncusu Beren Saat ve Nebahat Çehre katılmadı.

BEREN VE HAZAL’IN ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

Yayınlandığı döneme damga vuran Aşk-ı Memnu dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Hazal Kaya’nın arasında yıllardır soğuk rüzgarlar esiyor. Hatta ikilinin Aşk-ı Memnu dizisi çekilirken sadece rol gereği karşı karşıya geldikleri ve sıra bittikten sonra görüşmedikleri öğrenildi.

DÜĞÜNE DAVET EDİLMEDİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programında yer saha habere göre; Vatan dışında olduğu için düğüne katılmadığı söylenen Beren Saat’in Türkiye’de olduğu ancak gitmemesinin nedeninin fazla öbür olduğu ortaya çıktı. Hazal Kaya’yı 2014 yılında vatan dışında gerçekleşen nikah törenine çağırmayan Beren Saat, Kaya’nın düğününe çağrı edilmedi.

‘HAZAL’IN EVİNE GİDECEĞİM’

Düğüne katılmayan bir öbür ad ise Nebahat Çehre oldu. 2. Sayfa programına izah yapan Çehre, ‘Gribal enfeksiyon geçirdim ama Hazal’ın evine gideceğim’ dedi.