Belçim Bilgin Yeni Filminin Galasında Özel Hayatına İlişkin Açıklamalarda Bulundu « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Belçim Bilgin Yeni Filminin Galasında Özel Hayatına İlişkin Açıklamalarda Bulundu

Bu haber 28 Ocak 2018 - 5:57 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

Oğlu Rodin’le birlikte İngiltere’ye yerleşerek eşi Yılmaz Erdoğan2ı Türkiye’de bırakan Belçim Bilgin özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bu kararı eşiyle ortak aldıklarını söyleyen Bilgin, her şeyin oğullarına endeksli olduğunu belirtti ve tam zamanlı annelik yaptığını beyan etti.

Geçtiğimiz gün Cebimdeki Yabancı filminin oyuncuları KM Uniq’te bir araya geldiler. Serra Yılmaz’ın yönettiği filmde; Buğra Gülsoy, Belçim Bilgin, Leyla Lydia Tuğutlu, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Serkan Altunorak ve Şükrü Özyıldız yer alıyor. Filmde, cep telefonlarına gizlenmiş olan hayatların ilişkileri ne şekilde etkilediğinden bahsediliyor. Cebimdeki Yabancı’nın tehlikeli bir film olduğuna değinen Şebnem Bozoklu, “Telefonlar hepimizin kara kutusu, içerisinde çok şey saklıyoruz” dedi.

Belçim Bilgin bu sene boyunca 3 sinema filmiyle beyazperdede olacağını beyan etti. Oğlu Rodin’le beraber İngiltere’de çok muylu bir hayat yaşadıklarını ifade eden Belçim Bilgin, “Gidip gelmeler oldukça yorucu. Ancak bu kararı Yılmaz’la aldık. Tüm hayatımızı Rodin için değiştirdik. Herşeyimiz ona endeksli. Tam zamanlı olarak annelik yapıyorum” ifadelerini kullandı. İngiltere’nin kendisine de iyi geldiğini söyleyen Bilgin, kendisine daha çok zaman ayırdığını belirtti.