Anasayfa / Dünya / Başarının Kutlaması İçin Tekne ve Yat Turları

Başarının Kutlaması İçin Tekne ve Yat Turları

Eğitim hayatlarını büyük emekler sonucu noktalayan gençlerin mezuniyet baloları için kusursuz kalitede hizmetler sunuyoruz. Sıradanlaşmış olan kafe gibi kapalı alanlarda geçirilen balolara nazaran son derece sıra dışı tekne ve yat turları ile organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Araçlarımız lüks ve modern olurken çalışanlarımız da alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşuyor. Uygun fiyatlarla teknede mezuniyet hizmet sunan firmamız, başarılı gençlerle İstanbul boğazını bir araya getiriyor. Yedi tepesi birbirinden güzel olan şehrimiz İstanbul’un, boğazı, Kız Kulesi ve boğaz kenarındaki yalıları eşliğinde organizasyonları kutluyoruz.

Tekne’de Mezuniyet Balosu

Arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile geçireceğiniz mezuniyet balosunu unutulmaz bir akşama dönüştürmek tamamen sizlerin elinde bulunuyor. Damak tadınıza en uygun yemeklerimiz ve alkollü-alkolsüz seçeneklerle sizlere menülerimizi hazırlıyoruz. Aşçılarımız tarafından hazırlanmakta olan eşsiz tatlar sayesinde teknede mezuniyet geceniz unutulmaz bir hal alıyor. Başarılarla dolu geçirdiğiniz eğitim hayatınızın son adımını kaliteli bir şekilde ışıl ışıl halde atarken, hayata da güzel bir geçiş yaşamış oluyorsunuz.

Yatta İstanbul Boğazı ve Mezuniyet Balosu

Mezuniyet balonuzu kişi sayınıza göre yatlarımız ile de geçirme imkanınız bulunuyor. Yat ve teknelerimiz için www.bogazturuteknesi.com adresimize ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Görevli kaptanlarımız, aşçılarımız, servis elemanlarımız işlerinin uzmanı ve eğitim kişilerden oluşuyor. Gerçekleştirilecek olan yatta mezuniyet organizasyonunuzda DJ’lerimiz ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir ya da canlı müzik tercih edebilirsiniz. Ayrıca yine isteğinize özel olarak havai fişek gösterilerinden faydalanarak, tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Hakkında bazkriz

Check Also

Ruhani’den ‘referandum’ açıklaması..

Başkent Tahran’da gençler ve öğrencilerle bir araya gelen Ruhani,  ülkenin umumi meseleleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu …

Bir cevap yazın