Banu Parlak takipçisine ateş püskürdü « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Banu Parlak takipçisine ateş püskürdü

Bu haber 29 Mart 2019 - 15:37 'de eklendi ve 5 kez görüntülendi.

Banu Parlak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla fazla konuşuldu. Banu Parlak, yaptığı paylaşımda, bir takipçisinin eski eşiyle birlikte olduğunu iddia ederek adeta ateş püskürdü. Banu Parlak’ın ‘Narin Yarim’ adlı bir de şarkısı bulunuyor.

Sosyal medyada  1 milyonun üstünde takipçisi olan Banu Parlak yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Parlak bir takipçisine ad vermeden eski kocasıyla birlikte olduğunu iddia ederek ateş püskürdü.

Otomobilinin içinde şarkı söylediği videoları sosyal medyaya yükleyerek fenomen olan daha sonra Narin Yarim şarkısıyla tanınan Banu Parlak, bir takipçisine kötü patladı.

Instagram’ın öykü bölümünden, ‘Bana abla deyip, hala beni takip edip, boşandığım dakika eski kocamla yatarsan engellerler adamı! İğrençsiniz, benden ırak durun kafi artık sustukça yeter! Hukuki yollara başvuracağım artık’ paylaşımını yaptı.

Okan Öztürk de boşandığı eşinin paylaşımının ardından, “Öncelikle sizlere böyle bir konuyla ilgili bu yazıyı kaleme almak zorunda kaldığım için fazla üzgünüm. Son bir kaç saat içerisinde hakkımda yazılan gerçekten ırak düş ürünü beyanatları üzülerek takip etmekteyim. Sadece kişisel çıkarları için beni ve hususi hayatımı hiçbir saygı sınırı tanımaksızın kaleme saha kişiler şunu bilmelidir ki bana değil kızıma vermektedirler ve herkes şundan emin olsun ki bu bardağı taşıran son nokta olmuştur.

Benim hususi hayatımla ilgili kaleme alınan bu ahlaksız saygınlık zedeleyici yazıları yazanlar bana ve aileme ziyan vermeye kalkanlar en yakın zamanda hukuk önünde hesap vereceklerdir. Saygılarımla Okan Öztürk” açıklamasında bulundu.

Banu Parlak, eşi Okan Öztürk ile ihanet iddiaları yüzünden hamileliğin ilk aylarında yollarını ayırmıştı.