Anasayfa / Teknoloji / Babalogo Profesyonel Logo Tasarımı

Babalogo Profesyonel Logo Tasarımı

 

Logoların, bireylerin zihinlerine kazınması açısından büyük önem taşıdığı bir gerçektir. Son yıllarda profesyonel logo tasarımı da ön plana çıkmıştır. Artık hayalinizde bulunan logo tasarımlarını en hızlı ve kaliteli bir biçimde sunan firmalar bulunuyor. Bu firmaların başında da ‘Babalogo’ geliyor. Babalogo ile, logo tasarımı siparişiniz hayalinizdeki gibi gerçekleşiyor.

Babalogo Firması Hizmetleri

Babalogo firmasında oluşturduğunuz sipariş formunuz, profesyonel logo tasarımcısı tarafından onaylanıyor ve iş planına alınıyor. Tarafınıza 3 adet benzersiz ve özgün logo tasarım ile geri dönüş sağlanıyor. Babalogo firması, piyasada bulunan pek çok tasarım firması gibi ek logolar için ekstra para talebinde bulunmamaktadır. Brief formları dışında müşterileri ve logo tasarımcıları doğrudan mail ve telefon üzerinden iletişimde bulunuyor. Oluşturulmuş olan siparişler iletişimin sonuna dek korunuyor.

Babalogo Firmasının Detayları

Babalogo tasarım ailesi, 2007 senesinden bugüne dek tasarım hizmeti vermeye devam ediyor. Oluşturulan sunumlarınıza, ilk siparişi verirken belirlediğiniz e-posta adresine giriş yaparak ulaşabiliyor ve gönderilen tasarımın içinize sinmesi halinde gönderilmiş olan tasarıma onay verebiliyorsunuz. Aynı zamanda revize talebinde bulunabiliyor ya da yeni bir örnek talebi de oluşturabiliyorsunuz. Revize talebinin ardından oluşturulmuş olan profesyonel logo tasarımı yeniden iş takibine alınıyor ve ardından logo tasarımcıları tarafından uygulamada revize ediliyor ve e-posta adresinize yeniden gönderiliyor. Firmanın logo hizmeti detaylarına ve ödeme şekillerine www.babalogo.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında vadi

Check Also

Windows 10 yeni sürümünü erken yükleyin!

Windows 10 işletim sistemi belli dönemlerde güncelleme almasıyla biliniyor. İşletim sisteminin en yeni güncellemesi ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir