Aşırı Terleme Tedavisi – mayaestetik.com « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Aşırı Terleme Tedavisi – mayaestetik.com

Aslına bakılırsa koltuk altı terleme durumu fizyolojik olarak oluşan normal bir süreçtir. Ancak koltuk altı terleme durumları birçok kişiyi rahatsız ediyor.

Bu haber 29 Nisan 2018 - 9:57 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

Aslına bakılırsa koltuk altı terleme durumu fizyolojik olarak oluşan normal bir süreçtir. Ancak koltuk altı terleme durumları birçok kişiyi rahatsız ediyor. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte bu sorun daha yoğun bir şekilde hissediliyor. Koltuk altı terleme sorunu yaz aylarına göre daha az olsa da kış aylarında da görülen bir sorun olarak dikkat çekiyor. Terleme sorunu kişileri toplum içerisinde rahatsız eden bir durum olarak biliniyor. Bu nedenle maya estetik olarak koltuk altı terleme tedavisi yüksek teknolojik hizmetler ile gideriyoruz. Kullanılan yüksek teknoloji miradry teknolojisidir. Yan etkisi olmayan bu yöntem ile birlikte kişiler koltuk altı terleme sorunundan temelli kurtuluyor.

Miradry ile Koltuk Altı Terleme Sorununa Son

Miradryteknolojisi koltuk altına verilen manyetik bir etki ile herhangi bir olumsuz etki ile karşılaşma durumu olmadan uygulanıyor. Yapılan bu işlem bir kaç seans eşliğinde yerine getirilerek en son seansta tam anlamı ile koltuk altı terleme sorunundan kurtulmak mümkün oluyor. Koltuk altı terleme tedavisi için miradry tekniği haricinde başka yöntemler de vardır. Ancak bu yöntemler geçici bir çözüm sürmesi nedeni ile belirli zamanlarda yeniden müdahale edilmesi gerekiyor. Ancak miradry ile yapılacak tek hamlelik işlem ile birlikte tam anlamı ile bu sorundan kurtulmak mümkün.

Tedavi Süresi ve Tedavi Sonrası Aşamalar

Miradry ile aşırı terleme tedavisi Maya estetik bünyesinde yaklaşık olarak bir saatlik bir süre içerisinde gerçekleşiyor. Yapılan işlem sonrasında doktor hastalara hafif dozda ilaç yazıyor. Aynı zamanda işlem sonrası bir kaç gün buz torbası uygulaması yapılması isteniyor. Yapılan bu işlemden sonra kişinin günlük yaşantısı herhangi bir şekilde sekteye uğramıyor. Hasta olağan yaşantısına devam ediyor.