banner61

Tuhafiye giyim mağazasında kaçak kozmetik ürünleri ele geçirildi

banner62

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerince Tuhafiye Giyim Mağazası Ve Kozmetik Ürünleri Adın Altında İş Yeri Olan Bir Eve Yapılan Operasyonda Kozmetik Ürünleri Ve Elektronik Kaçak Eşya Ele Geçirildi. Olayla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı.

Tuhafiye giyim mağazasında kaçak kozmetik ürünleri ele geçirildi
banner63

Kayseri’de tuhafiye giyim mağazası ve kozmetik ürünleri adı altında iş yeri olan bir eve yapılan operasyonda kozmetik ürünleri ve elektronik kaçak eşya ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

banner74
Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Kaçakçılık Büro Amirliği tarafından il merkezinde kozmetik ürünleri ve elektronik eşya kaçakçılığı ile mücadelenin etkinliğinin artırılması ve yasa dışı ürünlerin toplum nezdinde ulaşılabilirliğinin azaltılması amacıyla çalışma yapıldı. Yapılan çalışmalarda tuhafiye giyim mağazası ve kozmetik ürünleri adın altında iş yeri olan bir eve düzenlenen operasyonda kozmetik ürünleri ve elektronik kaçak eşya ele geçirildi. Böylelikle son bir haftada toplam 4 bin 500 adet kaçak kozmetik ürünleri ve elektronik eşya malzemeleri ele geçirildi. Operasyonda F.S., M.S. ve I.S. gözaltına alındı.

Konuyla ilgili olarak Kaçakçılık Büro Amirliği tarafından çalışmaların sürdüğü bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45