totobo kasa bahis sitesi kirala protez saç
banner61

Terör propagandasına 1 tutuklama

banner62

Suriye’nin Doğu’sunda Terör Unsurlarının Temizlenmesi Amacıyla Başlatılan Barış Pınarı Hareketini Sosyal Medyadan Karaladıkları Ve Pkk/kck Terör Örgütünün Propagandasını Yaptıkları Gerekçesi İle Gözaltına Alınan 2 Hdp’liden Biri Tutuklandı.

Terör propagandasına 1 tutuklama
banner63

Suriye’nin Doğu’sunda terör unsurlarının temizlenmesi amacıyla başlatılan Barış Pınarı Hareketini sosyal medyadan karaladıkları ve PKK/KCK terör örgütünün propagandasını yaptıkları gerekçesi ile gözaltına alınan 2 HDP’liden biri tutuklandı.

Sosyal medya hesapları üzerinden Barış Pınarı Harekatı’nı karalayan ve PKK/KCK terör örgütünün propagandasını yaptıkları belirlenen Halkların Demokratik Partisi (HDP) Hekimhan İlçe Eş Başkanı Muharrem Özbey ile HDP Arguvan üyesi Aziz Polat önceki gün jandarma ekiplerince düzenlenen operasyon ile gözaltına alınmıştı.

Jandarmadaki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden HDP Arguvan Teşkilatı üyesi Aziz Polat tutuklanırken, Hekimhan İlçe Başkanı Muharrem Özbey ise adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner48

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45