banner61

Kalbinden bıçaklanan lise öğrencisi son yolculuğuna uğurlandı

banner62

Kendisi Gibi Lise Bir Öğrencisi Tarafından Kalbinden Bıçaklanması Sonucu Hayatını Kaybeden Yunus Emre Aslıvar, Göz Yaşları İle Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Kalbinden bıçaklanan lise öğrencisi son yolculuğuna uğurlandı
banner63

Sivas’ta kendisi gibi lise bir öğrencisi tarafından kalbinden bıçaklanması sonucu hayatını kaybeden Yunus Emre Aslıvar, gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı.

Geçtiğimiz gün Mevlana Mahallesinde bulunan Ethembey parkı içerisinde gerçekleşen olayda, Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi B.K (16), Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri olan Ö.A (16) ve Emre Aslıvar’ı (16) bıçakla yaralamıştı. Kalbinden yara alan Yunus Emre Aslıvar kaldırıldığı Sivas Numune Hastanesinde kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Aslıvar için bugün Sivas Ulu Cam’inde cenaze namazı kılındı. Kılınan cenaze namazına İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğretmenleri, yakınları ve sınıf arkadaşları katıldı. Aslıvar’ın okulunda giydiği ceketi tabutunun üzerine serildi. Aslıvar kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna gözyaşları arasında uğurlandı. Yukarı Tekke Sıra mezarlığında toprağa verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner49

banner51

banner45