Artık Numaralar Can Sıkamayacak! « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Artık Numaralar Can Sıkamayacak!

Bu haber 27 Şubat 2018 - 17:13 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

 

Ayakkabı ararken özellikle daha büyük ayak yapısına sahip bazı bayanlarda büyük numara bayan ayakkabı sorunu ortaya çıkmaktadır. Fitbas.com.tr adresi bulundurduğu birçok büyük numara ayakkabı ile herkesin ilgisi çekmektedir. Bayanlarda beğendiği modelin numarasının olmaması büyük sorun teşkil ediyor. Bu sorunu fitbas.com çözmüş gözüküyor. Farklı çeşit birçok büyük beden ayakkabı seçeneği bu sitede bulunuyor.

Model Beğeniyorum Ama Numara Yok

Bayan ayakkabılarında numara 40’a kadar devam etmektedir. Sonrası için bir numara bulunmamaktadır. Bu ise insanların daha büyük yapıda ayaklarının olduğu durumlarda beğenilen modelde istenilen numara olmaması sorununa yol açmaktadır. Fitbas.com adresi bu konuda önemli bir adım atarak büyük numara ayakkabı sorununu ortadan kaldırıyor ve birçok modelin büyük numarasını sitesinde bulundurarak müşterilerine sunuyor. Size hem büyük numara deneyimi hem de model çeşitliliği sunuyor.

Küçük Büyük Tüm Numaralar Bulunuyor

33-34-35 ve 41-42-43-44 numara bayan ayakkabı çeşitleri olan sitede göz zevkinize uygun, hoşunuza gidecek bir seçenek olması kaçınılmaz bir durum halini alıyor. Birçok farklı çeşit olması bunu sağlayacak en büyük neden oluyor. Sadece bayan ayakkabısı bulundurmayan fitbas.com erkek ayakkabısında da birçok büyük numaranın satışını gerçekleştiriyor.

50 Numara Hayal Değil!

36-37-38-39 ve 46-47-48-49-50 numara erkek ayakkabı çeşitleri bulunan sitede göz zevkinize göre bir ayakkabıyı seçebilir ve beğendiğiniz modelde büyük numara olmaması sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Binlerce çeşit ürün için sizde fitbas.com adresini ziyaret edebilir, alışverişe başlayabilirsiniz.