banner61

Vali Mustafa Masatlı, kent merkezinde vatandaşlarımızla buluştu

banner62

Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, Çarşi Gezisi Sırasında Kıraathanelerde Ve Çay Ocaklarında Vatandaşlarımızla Buluştu. Vatandaşlarımızla Sohbet Edip, Sorun Ve Taleplerini Bizzat Dinleyen Valimiz, Bazı Esnaflara Da Hayırlı İşler Diledi.

Vali Mustafa Masatlı, kent merkezinde vatandaşlarımızla buluştu
banner63

Ardahan Valisi Mustafa Masatlı, çarşı gezisi sırasında kıraathanelerde ve çay ocaklarında vatandaşlarımızla buluştu. Vatandaşlarımızla sohbet edip, sorun ve taleplerini bizzat dinleyen Valimiz, bazı esnaflara da hayırlı işler diledi.

Vali Masatlı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, insan odaklı bir yönetim anlayışı ile 2023 hedefleri doğrultusunda hızla yol alan bir Türkiye’nin olduğunu anlattığı vatandaşlarla, ayrıca Ardahan’ın geleceğine katkı sağlayacak, eğitim, sağlık, hayvancılık ve tarım konuları başta olmak üzere çeşitli konular üzerine sohbette bulundu.

Vatandaşlar, haftanın neredeyse tüm günlerinde çarşıda, pazarda veya çay ocaklarında Vali Mustafa Masatlı’yı görmekten, sorunlarını, taleplerini bizzat anlatabilmekten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45