Anasayfa / Güncel / Apple’dan Beats Powerbeats Pro sızıntısı!

Apple’dan Beats Powerbeats Pro sızıntısı!

Apple birkaç gündür yeni mahsul haberleriyle herkesin dilinde. Donanımla ilgili şu ana kadar hiçbir şey duymamıştık. Apple’ın, dün yayınlandığı iOS 12.2’nin güncellemesi sonrasında ses tutkunları için sürpriz bir ürünü kendini gösterdi.

Wireless Powerbeats Pro, iOS 12.2’de görüldü

Teknoloji devi Apple, bir süredir haberleri ile merak uyandıran kendi kablosuz kulaklıkları AirPods‘un yeni modeli AirPods 2‘yi kısa bir süre evvel tanıtmıştı. İlk kuşak ile kıyaslandığında pek de bir ayrım ortaya koymadığı görülen AirPods 2,  AirPods sahibi olan kullanıcılar için pek fazla dikkat uyandırmasa da, AirPods ile yeni tanışacak olan satın alıcılar için iyi bir opsiyon olabilir.

Aynı zamanda Apple, Beats markasıyla da Powerbeats Pro adında yeni bir kablosuz kulaklık tanıtacak. Yeni kulaklıklar, var Powerbeats’lere benziyor. Powerbeats Pro hakkında daha evvel de bir fazla sızıntı ortaya çıkmıştı.

Fakat 9to5mac tarafından ortaya çıkan son sızıntı, Powerbeats Pro‘nun direkt olarak iOS 12.2 içinde kendine yer bulduğunu ortaya koyuyor.

Tamamen kablosuz olacağı ve kablosuz şarj kutusuyla beraber geleceği söylenen Powerbeats Pro, manzara itibariyle ise Powerbeats 3‘ü andıran bir tasarıma sahip. Powerbeats Pro’nun özelliklerine dair kati bilgiler henüz giz olmaktan öteye gitmiş değil. Fakat ayrıntılara ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

iOS 12.2 çıktı! İşte gelen yeni özelliklerMobil

Hakkında admin

Check Also

Yaz Tatili Ne Zaman? Karneler ne zaman alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününü belirledi. Öğrenciler karnelerini almak için sabırsızlanıyorlar. …

Bir cevap yazın