banner61

Minik yüreklerden Mehmetçiğe destek

banner62

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’yi Makamında Ziyaret Eden Kınık Şehit Murat Yatarkalkmaz İlkokulu Öğrencileri, Barış Pınarı Harekatı’nda Görev Yapan Mehmetçiklere Hazırladıkları Resimlerle Destek Verdi. Yaptıkları Çalişmalari Köse İle Paylaşan Minikler, Ağabeylerine Asker Selamı Göndermeyi De Unutmadı.

Minik yüreklerden Mehmetçiğe destek
banner63

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’yi makamında ziyaret eden Kınık Şehit Murat Yatarkalkmaz İlkokulu öğrencileri, Mehmetçiklere hazırladıkları resimlerle destek verdi. Yaptıkları çalışmaları Köse ile paylaşan minikler, ağabeylerine asker selamı göndermeyi de unutmadı.

Kınık Şehit Murat Yatarkalkmaz İlkokulu öğrencileri, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’yi ziyaret etti. Öğrenciler, hazırladıkları resimlerle de Mehmetçiklere destek verdi. Türkiye’nin tek vücut olduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Bugün minicik kalpleri, kocaman vatan sevdalarıyla askerlerimize destek vermeye gelen çocuklarımızı ağırladık. Onların bu bayrak aşkı, vatan sevgisi olduğu sürece bizler de geleceğe güvenle bakmaya devam edeceğiz ve onlara en iyi geleceği inşa etmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Tüm dualarımız şanlı ordumuz ve kahraman Mehmetçiklerimiz için" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner49

banner51

banner45