Andorid Cihazlarda Kullanılan İptv Bağlantıları « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Andorid Cihazlarda Kullanılan İptv Bağlantıları

İptv kanal arşivine sahip olmak ve tek seferlik ödeme ile sınırsız izleyeceğiniz sinema ve diğer kanalları bulabilirsiniz. Satın alma işlemlerinde canlı para seçeneklerini de yer veren siteye ödemeleri Paypal ve Bitcoin gibi kripto paralar üzerinden de yapabilirsiniz.

Bu haber 07 Nisan 2018 - 16:02 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

İptv kanal arşivine sahip olmak ve tek seferlik ödeme ile sınırsız izleyeceğiniz sinema ve diğer kanalları bulabilirsiniz. Satın alma işlemlerinde canlı para seçeneklerini de yer veren siteye ödemeleri Paypal ve Bitcoin gibi kripto paralar üzerinden de yapabilirsiniz. Kanal ve server içeriğine göre vip üyelik paketlerinden de faydalanılabilir.

İptv server kanalları sayesinde yolculukta, işte, dışarıda, otobüste, araçta ve birçok gittiğiniz yerde telefonunuzdan rahatlıkla kanallara bağlanabilirsiniz. Araba kullanırken dinlemek istediğiniz müzik kanalının aramasını yaparak telefondan açabilirsiniz.

İptv Kanal ve İçerik Özellikleri

Hd iptv kanal listesi, izleme arşivi, bağlantı yolları, kullanılabilir cihaz ayarları ile çok amaçlı alt yapıya sahiptir. İçerik özellikleri ister kısıtlanabilir, isterse şifreli olan kanallara belli bir ücret ödeyerek açık hale getirilebilir. Binlerce kanal araması yaparak internet üzerinden görüntü açan serverları tercih edebilirsiniz.

İptv satış için sadece ürünler ve cihazlar değil, aynı zamanda bayilik vermekte. Bayilik için alınacak iptv ürünü ve serverı için forum doldurulması yeterli olacaktır.

www.hdiptvcccam.com