AND PASTEL Bitmeyen Cuma Kampanyasıyla 19 Milyon TL Ciro Elde Etti « Haberkulis.org

SON DAKİKA

AND PASTEL Bitmeyen Cuma Kampanyasıyla 19 Milyon TL Ciro Elde Etti

Bu haber 29 Kasım 2018 - 11:58 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe etkinlik gösteren firması AND Gayrimenkul, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla, hafta boyunca farklı sektörlerin aka indirimler uyguladığı alışveriş günlerine iç oldu.

23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde AND Pastel projesinde yüzde 40 indirim uygulayan AND Gayrimenkul, her gün 10 daireyi 19:00- 00:00 saatleri arasında hem web sitesinde hem de satış ofisinde  satışa çıkardı. Yoğun ilgiyle karşılanan kampanyada AND Pastel’deki farklı büyüklüğe sahip 30 daireden 19 milyon ciro elde edildi.

AND Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği ve Temmuz 2018’de yaşamın başladığı ev projesi AND Pastel’de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sundu. 23 Kasım’da başlayan ve hafta sonu da devam eden kampanya yoğun alaka gördü.

‘’Sektörde Sık Rastlanmayan Bir Kampanyaya İmza Attık’’

Kampanya kapsamında 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, AND Pastel’deki dairelerde yüzde 40 indirim uygulandı. Her gün yalnızca 19:00 – 00:00 saatleri arasında geçerli olan indirim oranından hem AND Pastel web sitesini hem de  AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler faydalandı. Her gün 10 daire ile sınırlı tutulan kampanyada,  3 gün boyunca 1 1, 2 1, 3 1 ve 4 1 dairelerden oluşan yekün 30 daire satıldı.

Kampanya boyunca hem AND Pastel satış ofisinde hem de web sitelerinden oldukça  yoğun talep aldıklarını belirten AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, ‘’Şirket olarak yenilikleri seviyoruz. Bitmeyen Cuma ile sektörümüzde fazla sık rastlanmayan, farklı bir kampanyaya imza attık. Kampanyayla yer aldığımız mecralar ve medya kullanım şeklimiz ile, pazarlama anlamında da sektörde farklı bir iş yaptığımızı düşünüyorum. 3 gün boyunca ev sahibi olmak isteyenlere gerçekten aka bir fırsat sunduk. Kampanyamız yoğun bir alaka gördü ve fazla kısa süre içinde 30 dairemizi de sattık. Satışlarımızdan 19 milyon TL ciro elde ettik 30 dairenin fazla daha üzerinde bir talep almamıza rağmen, kampanyayı web sitemizde duyurduğumuz şekilde 30 daire ile sınırlandırdık.’’ dedi.

Satış Ofisi Gece 12’ye Kadar Açık Kaldı

23 Kasım Cuma günü saat 19:00’da www.andpastel.com’da satışa açılan ilk 10 daire ile başlayan kampanyada müşteriler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel satış ofisine giderek satın almak istediği daireyi rezerve etti. AND Pastel satış ofisi bu tarihlerde gece 00:00’a kadar süren etkinliklerle ziyaretçilerini ağırladı.

AND Pastel’de hayat Temmuz 2018’de başladı

Kartal’da Adalar ve deniz manzarasına yargıç evleriyle, İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in derhal yanında, metroya yürüme mesafesinde yer saha konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 7 blok ve 1243 konuttan oluşuyor. Özlenen mahalle yaşamını, yeni kuşak ihtiyaçlara göre yeniden kurgulayan Yeni Kuşak Mahalle AND Pastel’de hayat Temmuz 2018’de başladı. İçinde sıhhat kurumundan, markete, mektep öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir mahallenin gereksinim duyacağı bütün ticari alanları da barındıran proje, sakinlerine hayatın içinde keyifli anılar biriktirilebilecekleri bir mahalle vadediyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 tane basketbol sahası kadar aka bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında tabii toprak korunuyor. Alman HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel, Sign of the City Awards – ‘Türkiye’nin En iyi Ev Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de iç olmak üzere 8 farklı milli ve uluslararası ödülün sahibi.