Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Öğretim Elemanı alıyor « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Öğretim Elemanı alıyor

Bu haber 08 Nisan 2019 - 13:29 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Anadolu Üniversitesi tarafından 1 Nisan’da yayınlanan ilanlara göre 15 Öğretim Üyesi, 2 Öğretim elemanı alımı yapacak.

Başvurular ilnın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

ÖĞRETİM ÜYESİ İLANI

Üniversitemize bağlı birimlerin aşağıda belirtilen abes kadrolarına kanuni şartları taşıyan öğretim üyeleri (Profesör, Doçent ve Hekim Öğretim Üyesi) alınacaktır.

Başvuru için Lüzumlu Belgeler:

Anadolu Üniversitesinde Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma İle İlgili Değerlendirme Ölçütlerini (Ölçütlere, Üniversitemiz web sayfasından ulaşılabilir.) ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi hükümlerini taşıyan profesör, doçent ve hekim öğretim üyesi adaylarının dilekçelerine (Profesör kadrosuna başvuranlar başlıca araştırma eserini dilekçelerinde belirteceklerdir.) 2 tane fotoğraf, özgeçmiş, tahsil belgesi, askerlik durumlarını gösteren vesika ile beraber Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğine göre profesör adaylarının 14. maddede yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 6 tane dosyayı, doçent adaylarının 9. maddede yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 tane dosyayı ve hekim öğretim üyesi adaylarının 6. maddede yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 tane dosyayı da elektronik ortamda (flash hafıza veya CD içerisinde) ekleyerek, ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde “Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı ESKİŞEHİR” adresine ‘şahsen’ vermeleri gerekmektedir.

Yabancı dille öğretim yapılan bölümlerde “Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik”in 8/7. maddesi hükümleri uygulanacaktır.

Adaylar, şartları uyan kadrolardan sadece birine başvurabilecektir. İlan hakkındaki lüzumlu bilgilere, Rektörlük Personel Daire Başkanlığından ya da http://www.anadolu.edu.tr internet adresimizin “Duyurular” bölümünden ulaşılabilir.

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖĞRETİM ELEMANI İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi ile 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin ilgili hükümleri uyarınca ilanda belirtilen şartları taşıyan öğretim elemanları alınacaktır.

İlan müracaat süresi; ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür. İlan takvimi, müracaat belgeleri ve duyuru hakkındaki detaylı bilgiler ile duyuru sonuçlarına Üniversitemiz internet sayfası ‘Duyurular’ bölümünden ulaşılabilir.

Başvuru, Anadolu Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Anadolu Üniversitesi Rektörlük Binası) Yunus Emre Kampüsü, ESKİŞEHİR adresine müracaat formu ve ekleri ile beraber “şahsen veya posta ile” yapılacaktır. Adaylar, şartları uyan kadrolardan sadece birine başvurabileceklerdir. Belgesi noksan olan veya süresinde Üniversiteye ulaşmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

ELEMAN İLANI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ