Anasayfa / Spor / Ali Koç ve Aziz Yıldırım’dan BARTU için taziye ziyareti

Ali Koç ve Aziz Yıldırım’dan BARTU için taziye ziyareti

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile eski başkanlardan Aziz Yıldırım, hayatını kaybeden Türk sporunun ve Fenerbahçe’nin efsane ismi Can Bartu’nun ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile eski başkanlardan Aziz Yıldırım, 83 yaşında hayatını kaybeden Türk sporunun ve Fenerbahçe’nin efsane ismi Can Bartu’nun ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Can Bartu’nun Fenerbahçe’deki evine sabah erken saatlerde giden Aziz Yıldırım, kardeşi Ali Yıldırım’la Bartu ailesine başsağlığı dileklerini iletti. Kısa bir ziyarette bulunan Aziz Yıldırım, kardeşiyle izah yapmadan evden ayrıldı.

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç da taziye için Can Bartu’nun evine, idare kurulu üyeleriyle geldi. Ziyaretten sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ali Koç, fazla üzgün olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Birkaç gün önce konuşmuştuk. Pazar günü derbiye gelmeyi de fazla istiyordu, kısmet değilmiş. Cenazemizi yarın kaldıracağız. Ondan önce saat 10.30’da stadımızda bütün taraftarlarımıza aleni bir merasim gerçekleştireceğiz. Akşam da saat 19.00’da 1907 Tribünü’nde duası olacak. Hepimiz için keder bir gün, başımız sağolsun. Can Bartu hem kişiliğiyle, hem tarihiyle, yaptıklarıyla, Fenerbahçe camiasındaki konumuyla bambaşka biriydi. İyi ki vardı, iyi ki Fenerbahçeliydi. Bizlere fazla şey kattı. Onu da en hak ettiği şekilde yarın uğurlayacağız.”

Hakkında admin

Check Also

Tecavüzle suçlanan Neymar, Brezilya’da ifade verdi

Model Najila Trindade’ye tecavüz ettiği iddia edilen PSG’nın yıldız futbolcusu Neymar, Rio de Janeiro’da yaklaşık …

Bir cevap yazın