Ali Koç Seçimlere İddialı Geliyor « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Ali Koç Seçimlere İddialı Geliyor

Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasında yapılacak olan Fenerbahçe Kulübü başkanlık seçimi için iddialı gelen Ali Koç, eğer seçimi kazanamazsa diğer seçimlerde aday olmayacağını açıkladı.

Bu haber 26 Nisan 2018 - 21:06 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

Fenerbahçe başkan adaylarından Ali Koç, Sarı Lacivert Derneği’nin davetlisi olarak taraftarlar ile bir araya geldi.

Burada önemli açıklamalarda bulunan Ali Koç, haziran ayında yapılacak olan seçimi kaybederse bir daha aday olmayacağını söyledi.

SPONSPOR OLMUYOR DEMESİ ÇOK YANLIŞ

Ali Koç’un açıklamaları şu şekilde:

“Olimpiyatlara verdiğimiz oyuncu sayısı kadar Olimpiyatlarda kazandığımız madalya sayısı olsun istiyoruz. Altyapımızdan sporcular yetiştirmek istiyoruz. Bizim aldığımız terbiye; Fenerbahçeli hiçbir yönetici Kulübüne verdiği yardımı anlatmaz, verdiği parayı geri istemez. Şahıs olarak, Koç Grubu olarak ve 1907 Derneği olarak yaptığımız desteği kimse yargılayamaz. Bunu bilenlerin sponsor olmuyor demesi çok yakışıksız.”

KAYBEDERSEM ADAY OLMAYACAĞIM

“Olur da seçimi kaybedersem, önümüzdeki sezonlarda takımımız maç kaybettiğinde tribünlerimiz Ali Koç diye bağırmamalı. Böyle bir baskı asla olmamalı. Bu yüzden eğer kaybedersem bir dahaki seçimde kesinlikle aday olmayacağım. Fenerbahçelilerin beni umut olarak, ümit olarak görmesi benim hayatımdaki en büyük şereftir. Güven kazanmak çok zor, kaybetmek ise bir dakikalık iş. Size şunun teminatını verebilirim. Bize olan güveniniz her zaman teminatımız altında olacak.”

”HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ”

“Endişem seçilip seçilmemek değil, seçildiğim taktirde bu sevgiye, bu büyük teveccühe nasıl layık olacağımız. Sizlere mahcup olmamak için tüm gücümüzle planlamalar ve hazırlıklar yapıyoruz. Sosyal Medyada bana da Başkanımıza da hakaret edenler var. Lehime de aleyhime de olsa bu asla kabul edebileceğim bir şey değil. Hiçbir zaman unutmamalıyız ki biz, hepimiz aynı gemideyiz.”