Anasayfa / Güncel / Alex hayranları Emaar Square Mall’a koşacak

Alex hayranları Emaar Square Mall’a koşacak

Anadolu Yakası’nın yeni alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall, Alex De Souza çılgınlığına hazırlanıyor. Fenerbahçeli taraftarların yoğun ilgi göstermesi beklenen imza gününde Emaar Square Mall, ziyaretçilerin rahat etmesi için her türlü önlemi alacak.

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Alex De Souza, derbi öncesinde geldiği İstanbul’da Emaar Square Mall’da yer alan D&R’da kitabını imzalayacak. Fenerbahçeli taraftar gruplarının imza günü öncesinde organizasyon hazırlığı içinde olduğu öğrenilirken, hayranlarının 14 Mart Çarşamba günü Emaar Square Mall’da Alex’e sürprizler yapması bekleniyor.

Alex De Souza’yla birlikte olmak isteyen taraftarların yoğun katılımını öngören Emaar Square Mall, imza gününe özel hazırlık yapıyor. O gün için özel bir güvenlik ekibi ile anlaşan Emaar Square Mall, ayrıca taraftarların sağlığı için de ek ambulans ve sağlık ekibi desteği sağlayacak.

Seyahati öncesi özellikle Anadolu Yakası’nda kalmak istediğini belirten Alex De Souza, Emaar Square Mall’da gerçekleşecek imza gününü Instagram hesabında da duyurdu.

Instagram hesabında son olarak “Fenerbahçe – Galatasaray derbisinin olduğu haftanın güzelliği başkadır.” mesajını paylaşan Alex De Souza, Türkiye kariyerinde 2 kez gol krallığı tacını takarken, 18 kez karşı karşıya geldiği Galatasaray’a ise 8 gol atmıştı.

Hakkında nehir kara

Check Also

İsyan ettiren görüntü! ‘Üzeri kirli çocuğu koltuktan kaldırıp yere oturttu’

Üzeri pis çocuğu koltuktan kaldırıp yere oturttuğu iddia edilen şoför, seferden men edildiSosyal medyada yer …

Bir cevap yazın