banner61

Ağrı Belediyesi sezon sonuna çalışarak giriyor

banner62

Ağrı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Tarafından Kent Merkezi Genelinde Başlatılan Kaldırım, Bordür Yenileme Ve Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalişmalari Devam Ediyor

Ağrı Belediyesi sezon sonuna çalışarak giriyor
banner63

Ağrı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kent merkezi genelinde başlatılan kaldırım, bordür yenileme ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih ve Gazi mahallesinde kilitli parke taşı Cumhuriyet Mahallesi’nde ise kaldırım ve bordür yenileme işlemleri gerçekleştiriliyor. Ekipler eski kaldırım taşlarını sökerek, yerine daha uzun ömürlü parke ve bordür taşı döşüyor. Onarım ve sorun teşkil eden yerlerde anında müdahale ile kilitli parke ve kaldırım taşı onarımları çözüme kavuşturuluyor.

Çalışmalar sezon sonuna kadar tüm hızıyla devam edeceğini belirten Ağrı Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tunç, güzel bir Ağrı için çalıştıklarını söyledi.

Mevsimin kısa olması nedeni ile son ana kadar çalışacaklarını belirten Tunç “Halkımızın sorunlarını çözmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz Ağrı’nın değişik mahallelerinde çalışıyorlar. Kar yağana kadar çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner49

banner51

banner45