totobo kasa bahis sitesi kirala protez saç
banner61

Kapalı mekanlara sigara denetimi

banner62

Dumansız Hava Sahasını Korumak Ve Tütün Kullanımını Azaltmak Amacıyla Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe Ve İlgili Kurum Müdürleri Kent Merkezinde Faaliyet Gösteren İş Yerlerine Yönelik Denetimler Gerçekleştirdi.

Kapalı mekanlara sigara denetimi
banner63

Dumansız hava sahasını korumak ve tütün kullanımını azaltmak amacıyla Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve ilgili kurum müdürleri kent merkezinde faaliyet gösteren iş yerlerine yönelik denetimler gerçekleştirdi.

Kapalı mekânlarda sigara yasağının uygulanıp uygulanmadığını denetleyen ve nargile tütünü mamulü içimi için sunum yapan kafe ve kıraathanelere yönelik teftişler gerçekleştirilen Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe, iş yeri sahiplerini kurallara uymaları yönünde uyardı.

Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz ile diğer yetkililer tarafından denetimlerde kural ihlali yapan ve kapalı mekânlarda sigara içilmesine izin veren işletmelere de ilgili kanun gereği yasal işlem uygulandı.

Zaman zaman bu tür denetimlerin yapılacağını söyleyen Dr. Mehmet Boztepe, iş yeri sahipleri, işletmeler ile vatandaşları dikkatli olmaları yönünde uyardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner78

banner50

banner52

banner46

banner77

banner47

banner49

banner51

banner45