Adriana Lima ve ‪Tülin Şahin den Victoria’s Secret Fashion Show « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Adriana Lima ve ‪Tülin Şahin den Victoria’s Secret Fashion Show

Bu haber 21 Kasım 2017 - 3:37 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

Türkiye’de olduğu kadar Dünya’da da tanınan ve bir dönemlerin efsane ismi Cindy Crowford’a olan benzerliğiyle uzun süre konuşulan Tülin Şahin, Victoria’s Secret defilesine katıldı. Ünlü model markanın simgesi haline gelmiş olan pembe halıda çektiği fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Tüm Dünya’nın merakla beklediği Pembe Halı’da objektiflere poz veren Tülin Şahin, Victoria’s Secret meleklerinin arasında poz vermeyi başaran ilk Türk oldu.

Yurtdışında da Türkiye’deki başarısını sürdüren Tülin Şahin ünlü Pembe Halı’ya bol göğüs dekolteli bir kıyafetle katıldı. Elbisesini tepeden tırnağa transparan ve parlak taş süslemeli seçen Tülin Şahin davetliler arasında bu iddialı seçimiyle dikkat çekiyordu. Tülin Şahin Pembe Halı Kıyafeti

Victoria’s Secret defilesi için günler öncesinde Çin’in Shanghai kentine uçan Tülin Şahin seyahatine dair tüm detayları Instagram üzerinden sık sık paylaştı. Şahin Shangai’de spor yaparken şektirdiği bir fotoğrafının üzerine şu notu düştü:

“Shanghai’a hazırlanıyorum. Victoria Sport ile spor yaptım. Ardından menüde en sevdiğim yemek olan somon ve yanında sebze ile kinoa salatası ve sebze suyu içildi…”

29 Kasım’da gerçekleşecek olan Victoria’s Secret Fashion Show bu sene ilk defa Türk bir mankeni ağırlayacak.