Adres Ararken Zaman Kaybı Yaşamayın « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Adres Ararken Zaman Kaybı Yaşamayın

Bu haber 24 Şubat 2018 - 0:12 'de eklendi ve 6 kez görüntülendi.

 

Özel şirketlerin ve iş yerlerinin mevcut konumlarının yer aldığı Google harita, son zamanların oldukça fazla kullanılan uygulamalarından. Teknoloji ve internetin bir araya gelerek oluşturduğu bu mucizevi uygulama sayesinde şirketler, müşteriler ile zaman kaybı yaşamadan bir araya gelebiliyor. Haritalar sayesinde gitmek istenilen yerlerin adres tespiti kısa süre içinde yapılıyor. Sadece adres bilgilerinin yer almadığı bu uygulamada, kişi ve kurumların birçok bilgi detayına da ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede, zaman kaybı yaşamadan çok daha fazla müşteriyle iletişim haline girebilirsiniz. Telefon numaralarının, adreslerin ve iş yeri bilgilerinin yer aldığı Google harita kayıt, iş sahaları için son derece önemlidir. Akıllı telefon ve tabletlerde hatta bilgisayarlarda güvenle kullanabileceğiniz gibi, herhangi bir değişiklik yapmadığınız sürece tüm bilgileriniz kayıtlı kalacaktır.

CRM Medya İle Tüm İşleriniz Takip Edilir

Google harita kayıt sayesinde iş yerleri ve firmalara ulaşım çok daha hızlı ve kolay olacaktır. Bu büyük firmalar için zaman kazandırırken, küçük işletmeler için ise daha fazla müşteriye ulaşabilme gücü verecektir. CRM Medya tarafından hazırlanan Google harita kayıt çalışmalarımız daha etkili sonuç verecektir. Bu süreçte izlenilen yolu ve detaylarını sizinle paylaşan profesyonel ekibimiz, uygulama hakkında bütün kolaylıkları sağlayacaktır. Google harita kaydı sırasında istenilen şartların başında Gmail hesabı geliyor. Eğer Gmail hesabınız yoksa, başvuru yapamıyorsunuz. Bu hesap ve adres bilgileri ile Google’a başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Sonrasında yaklaşık 2 haftalık bir bekleme süresi bulunuyor.

Bekleme süresinin ardından doğrulama kodu ile kullanmaya başlayacağınız uygulamayı, tüm akıllı cihazlar üzerinden takip edebiliyorsunuz. Pek çok doğrulama şeklinin bulunduğu Google harita kayıt kişilere adres tespitinde en büyük kolaylığı sağlıyor. Telefon ile doğrulama, posta ile doğrulama, anında doğrulama, mail yoluyla doğrulama ve toplu doğrulama ile aktif hale getirebileceğiniz bu sistem, hemen hemen tüm işletmelerde kullanılıyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak, çalışanlarımıza danışmak ve çalışmalarımızla ilgili detaylı inceleme yapmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. https://www.crmmedya.com/google-haritalara-kayit.htm. Google ve bünyesinde kurulan tüm uygulamaların işleyiş sürecinde sizinle çalışmaktan gurur duyarız.