banner61

Lösemili çocuklar Başkan Çetin ile tanıştı

banner62

Lösemili Çocuklar Sağlık Ve Eğitim Vakfı (lösev) Adana İl Koordinatörü Sevtap Öz, Tedavi Gören Bir Grup Çocukla Birlikte Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i Ziyaret Etti.

Lösemili çocuklar Başkan Çetin ile tanıştı
banner63

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) Adana İl Koordinatörü Sevtap Öz, tedavi gören bir grup çocukla birlikte Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret ederek, 2-8 Kasım tarihleri arasındaki Lösemili Çocuklar Haftası’nda yapılacak etkinliklerle ilgili bilgi verdi. Başkan Soner Çetin, hafta dolayısıyla yapılacak etkinliklere her türlü katkıyı yapmaya hazır olduklarını söyledi.

LÖSEV Adana İl Koordinatörü Sevtap Öz, tedavi gören bir grup çocukla birlikte Soner Çetin’i makamında ziyaret etti. Öz, etkinlikler çerçevesinde 3 Kasım’da Uğur Mumcu Meydanı’ndan Atatürk Parkı’na kadar yürüyüş planladıklarını ve Atatürk Anıtı’na çelenk koymak istediklerini belirterek, bu konudaki çalışmaların sürdürüldüğünü anlattı. Öz, ayrıca okullarda lösemi ile ilgili toplantılar yapmak istediklerini kaydederek, “Amacımız çocukların bu konuda bilinçlenmesini sağlamak. Ayrıca kamuoyunu da bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Lösemi bulaşıcı bir hastalık değildir. Çocuklar maske taktığı için toplumda bulaşıcı hastalık olduğu yönünde bir kanı var. Bu doğru değil. Aksine çocuklar dışarıdan gelebilecek enfeksiyonlara karşı maske takıyor” dedi.

Çocukların Başkan Soner Çetin’le tanışmak istediklerini bu nedenle ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Sevtap Öz, ayrıca Başkan Çetin’den etkinlik duyuruları ile ilgili katkı sağlamasını istedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de hafta dolayısıyla yapılacak etkinliklere imkanlar doğrultusunda her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını söyledi.

Ziyarette Başkan Çetin, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat tatli
Murat tatli - 11 ay Önce

Muhteşem bir emek ve paylaşım öncelikle tebrik ederim başkanımız bizlerle bağlantıya geçerse bir önerimiz olucak

SIRADAKİ HABER

banner78

banner48

banner50

banner52

banner46

banner77

banner49

banner51

banner45