8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Metin Hara Palladium’da « Haberkulis.org

SON DAKİKA

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Metin Hara Palladium’da

Bu haber 05 Mart 2018 - 17:50 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

JLL Türkiye tarafından yönetilen Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında geleneksel hale gelen ‘Kendini Şımart’ konseptiyle pek çok etkinliğe imza atıyor. 8 Mart tarihindeki etkinlikte, Yazar Metin Hara mutlu olmanın yollarını anlatıp son kitabı ‘Dem’i imzalayacak

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için geleneksel hale gelen ‘Kendini Şımart’ etkinlikleri başlıyor. Unutulmaz bir festivale dönüşecek etkinlikte, kişisel mutluluğun toplumsal mutluluğun başlangıcını oluşturduğu, aslında toplumu oluşturan her bir bireyin kendisine verdiği değerle, mutlu ve özgür bireylerden oluşan kendini seven bir toplum yarattığı, örnekleriyle anlatılacak. Perşembe gününe denk gelen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, hayatta mutlu olmanın yolları, Yazar Metin Hara tarafından aktarılacak. Son kitabı ‘Dem’i de okuyucuları için imzalayacak olan Metin Hara, AVM misafirlerinin sorularını yanıtlayacak.

Metin Hara’nın imzalı Dem kitabına sahip olmak, ‘Hayatta Mutlu Olmanın Yolları’nı öğrenmek için 8 Mart Perşembe saat 18.00-19.00 saatleri arasında mutlaka Palladium’a uğra!

Palladium Alışveriş Merkezi Hakkında:

Tahincioğlu Gayrimenkul ve Gençoğlu İnşaat tarafından 230 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen, JLL Türkiye tarafından yönetilen ve İstanbul Anadolu yakasının elit yerleşim bölgelerinden Ataşehir’de yer alan Palladium AVM’de 200 mağaza yer alıyor. 34.000 m²’lik bir alanda kurulan ve 40.000 m² kiralanabilir alana sahip Palladium’da; mağazalar, kafe & restoranlar, sinema salonları, çocuk eğlence parkları ve hipermarket’in yanında 2.500 araçlık ücretsiz kapalı otopark, vale, revir, vestiyer, ücretsiz müşteri servisi, çocuk tuvaleti gibi ziyaretçilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek hizmetler yer almaktadır.