5 aylık hamile ama karnı dümdüz « Haberkulis.org

SON DAKİKA

5 aylık hamile ama karnı dümdüz

Bu haber 20 Mayıs 2019 - 20:21 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Avustralyalı model Belle Lucia, geçtiğimiz ay dört aylık gebe olduğu haberini sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşmıştı. 24 yaşındaki modelin gebe olduğuna kimse inanmıyor

Avustralyalı model Belle Lucia dört aylık gebe olduğu haberini geçtiğimiz ay takipçileriyle paylaşmıştı.

Birçok takipçisi genç modele kutlama mesajları gönderdi ancak binlerce şahıs Lucia’nın karnının beş aylık gebe bir kadın için fazla düz olduğunu öne sürdü.

24 yaşındaki model paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Instagram’da 1.3 milyon takipçisi bulunan ebeveyn adayının karnının şişmemesi münakaşa yarattı. Bazıları ise modelin gebe olmadığını ileri sürdü.

Lucia’nın karnının dümdüz olduğunu gören sosyal medya kullanıcıları, durumun bebek için sağlıksız olabileceğini iddia etti. Hatta annesi bile modelin öbür kadınlara fena misal oluşturduğunu söyledi. 

Londra’da yaşayan kadın tepkilere Instagram’dan yanıt verdi. Her gebeliğin farklı olduğunu anlatım eden Lucia rahminin geriye dönük olduğunu belirterek insanları daha düşünceli olmaya çağrı etti. 

Instagram yıldızı geçen ay hamilelik haberini ultrason videosuyla takipçileriyle paylaşmış, daha sonra “Ultrason videosunu silmek zorunda kaldım. Çünkü insanlar korkunç ve kabaydı” sözleriyle görüntüleri hesabından kaldırmıştı.