09.12.2018 Milli Piyango Sonuçları « Haberkulis.org

SON DAKİKA

09.12.2018 Milli Piyango Sonuçları

Bu haber 09 Aralık 2018 - 17:54 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

Milli Piyango 9 Aralık çekiliş sonuçları için heyecan dorukta. Milli Piyango sonuçlarını merak eden yurttaşlar, 9 Aralık Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste çekiliş sonuçlarını ilgiyle araştırıyor.

Milli Piyango çekilişleri, her ayın 9, 19, ve 29’uncu günleri çekiliş yapılacak şekilde uygulanır. Belirtilen tarihlerde veya bu tarihlerin dışında, çekiliş günleri ve planları farklı hususi çekilişler düzenlenebilir. Her sene 31 Aralık günü yılbaşı hususi çekilişi yapılır. Yönetim Kurulu, çekiliş tarihleri ile hususi çekiliş tarihlerini belirlemeye, değiştirmeye veya kaldırmaya yetkilidir. İkramiyelerin ödenmesine temel olarak İdare ve satış merkezleri yetkilidir.

Milli Piyango 9 Aralık sonuçları bilet sorgulama işleminizi sonuçlar açıklandıktan sonra haberimizin içinden yapabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI 9 ARALIK SIRALI TAM LİSTE MPİ SORGULAMA

MİLLİ PİYANGO NE ZAMAN SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün Ankara Kızılay’da bulunan hizmet binasında çekiliş heyeti ve noter huzurunda yapılan çekilişler, her ayın 9,19 ve 29’unda düzenli olarak yapılıyor. Milli Piyango oyununun aka ikramiye ve amorti çekilişleri saat 18.00’de başlıyor. Çekiliş, diri olarak Milli Piyango İdaresi’nin resmi internet sitesi üzerinden, çekilişin başladığı saat itibariyle izlenebiliyor.