Anasayfa / Güncel / White Time Sağlıklı Gülüşler Sunar

White Time Sağlıklı Gülüşler Sunar


Zamanla sararan dişler için geliştirilmiş olan White time dişlerinizi doğal bir şekilde beyazlar ve gülüşünüzü ön plana çıkarır. Özellikle gün içinde çok fazla çay, kahve ve sigara tüketen kişilerin mutlaka kullanması gereken ürünlerin başında gelir. Avrupa ülkelerinde çok fazla kullanımı yapılan ürünü artık Türkiye’de de rahatlıkla bulabileceksiniz. İçeriği %100 doğaldır. Dişin en hassas noktası olan diş minesine asla zarar vermez. İçeriğinde zararlı kimyasalların bulunmadığı ürün kişilerin sağlığına zarar vermezken diş taşı gibi sorunların üzerinden de rahatlıkla gelir.

White Time Diş Sağlığına Zarar Vermiyor

Diş yüzeyinde zamanla oluşan plak, diş taşı, diş tartarı gibi etmenler ile kolayca başa çıkan ürün tamamen bitkiseldir. USA da geliştirilen ürüne Türkiye’de de kolayca ulaşabilirsiniz. Ürün yine diş etlerinde meydana gelen çekilme ve kanamaların önüne geçerek daha sağlıklı bir ağız yapısı sunar. Bunun yanında ambalajı pratiktir, çantanızda da kolayca taşıyabilir, gittiğiniz ortamlarda ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Diş temizliğinin yanında ağız ve dil temizliğini de oldukça başarılı bir şekilde tamamlar, ağzın tüm noktalarına ulaşarak etkili temizlik hissini kullanıcısına yansıtır. White time ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterirken, yedi günlük bir kullanım sonunda da tam etkisini gösterir. Diş macunu içeriğinde bazı kimyasallar bulundurduğu için diş yüzeyince çizilmelere neden olabilir. White time jel kıvamında ve yumuşaktır bu nedenle dişlerin temizliğini çizmeden yapar.

Hakkında vadi

Check Also

Yaz Tatili Ne Zaman? Karneler ne zaman alınacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününü belirledi. Öğrenciler karnelerini almak için sabırsızlanıyorlar. …

Bir cevap yazın