Turcert SistemBelgelendirme « Haberkulis.org

SON DAKİKA

Turcert SistemBelgelendirme

Bu haber 10 Aralık 2018 - 18:08 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.


Firmamız uzun yıllar önce İstanbul’da ve çevre illerde kurulmuştur. Turcert ailesi olarak şirketiniz bünyesinde bulunan tüm ürünlerinize ce belgesi veren firmamız kalite standartlarınızı bir üst seviyeye çıkartmaktadır. Bize ulaşmak için turcert.com web sitemizi inceleyebilir, sistem ve kalite belgelendirme konusunda merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Firmamız şirketinizde bulunan ürünlerinizin üzerine ce işareti ekleyerek ürününüze olan bakış açısını önemli ölçüde değiştirmektedir.

Kalitenizi Arttırın

Organizasyon, kamu kurum ve kuruluşların iso 9001 gibi birçok standartların kalite belgelendirme işlemleri firmamız aracılığıyla yapılmaktadır. Ayrıca Turcert firmamız belgelendirme işlemini tamamladıktan sonra sizinle iletişim kurarak gerekli olan tüm denetlemeleri yapmaktadır. Size kolaylıklar sağlayan firmamız e-belgesi düzenleyerek işlemlerinizi elektronik ortamda yürütebilmenizi sağlamaktadır. Her sektöre yardımcı olmayı hedeflediğimiz için tarım işiyle uğraşan çiftçilerimize uygun seçenekler sunmaktayız. Globalgap belgelendirme hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.

Turizm ve otel hizmetleri yapan şirketlere 7 yıldız kalite belgesi veren firmalar arasında ilk sırada yer almaktayız. Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının firmamıza verdiği yetkiyle şirketinizde bulunan tüm araç, gereç ve makineleriniz için gerekli olan muayenesi, periyodik kontrolleri firmamızca yapılmaktadır. Kalite, sistem ve ürün belgelendirme konusunda uzun yıllardır tecrübeli bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Teknik inceleme ve analiz laboratuvarımızda iş ortamı uygunluk ölçümlerini yapmaktayız.

İstenen Evraklar

İmza sirküleri, resmi gazete ve vergi levhanızla birlikte firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır.