Star TV Bir Dizisini Daha Kaybetti! Hangi Dizi Final Kararı Aldı?

Star TV Bir Dizisini Daha Kaybetti! Hangi Dizi Final Kararı Aldı

Star TV, son zamanlarda çok fazla dizinin final yapmasına neden oldu. Kanalın final kararı almasındaki nedenin reytingler olduğu bilinmekte. Peki şimdi hangi dizi final yapacak? Büyük heyecanla başlayan dizinin final tarihi de açıklanacak.

Star TV’nin dizileri bir türlü dikiş tutturamıyor. Kısa süre içerisinde final kararı almaları ile büyük hayal kırıklığı yaşatmaktalar. Şimdi ise hangi dizinin final yapacağı merak edilmekte. Yayın hayatını sonlandıracak yapımın ismi Benim Hayatım oldu. Dizinin final kararıyla beraber pek çok kişi büyük hayal kırıklığı yaşadı. Çünkü severek izlenen bir yapımdı. Ancak beklendiği ilgiyi bir türlü göremiyordu. Reyting sonuçlarında gün geçtikçe daha da kötü bir performans göstermesi buna etkendi. Peki dizinin finaliyle beraber nasıl bir gelişme bizleri bekliyor olacak? Benim Hayatım dizisi ne zaman bitiyor? Final tarihine ilişkin bazı bilgiler paylaşıldı. Benim Hayatım’ın final nedeni de araştırılan konular arasında. Twitter’da konuyla ilgili çok fazla soru yer alıyor.

Benim Hayatım Dizisinin Final Nedeni

Benim Hayatım Dizisinin Final Nedeni

Öncelikle pek çok kişi final nedenini araştırıyor. Oyuncu kadrosunda Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın ve Öykü Çelik gibi isimlerin olmasına rağmen bitmesine anlam verilememişti. Diziye daha fazla şans verilebilirdi ancak yapılmadı. İlk bölümden itibaren bir türlü yüksek izlenmelere ulaşamaması diziyi sona sürükledi. Star TV’nin verdiği süre doldu ve artık final çanları çalıyor.

Benim Hayatım Final Tarihi

İlginç olan kısım şu ki Benim Hayatım dizisinin final tarihine ilişkin net bir açıklamada bulunulmadı. Ancak bilinen bir şey varsa o da Aralık ayında final yapacak olması. Onun haricinde  dizinin kaçıncı bölümde ekranlara veda edeceğini bilmiyoruz. Hikayenin ilgi çekici bitebilmesi adına finalin nasıl olacağı çok merak ediliyor. Seyirciler, yapımın bitecek olsa dahi güzel bir şekilde sona ermesini beklediğini söyledi. Sosyal medyanın tek beklentisi bu şekilde. Daha önce çeşitli yapımlardan tanıdığımız Genco Özak’ın da dizide oynadığını belirtelim. Ancak onun performansı dahi diziyi kurtarmaya yetmedi.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir