Bir Zamanlar Çukurova’da Sinan ve Züleyha Aşkı Tepki Çekti!

Fekeli ayrılığı sonrası Hilal ve Sinan arasındaki aşk büyük dikkat çekti. Murat Ünalmış diziye dönerse tüm dengeler şaşacak. İzleyiciler, Hilal’in bu kadar kısa sürede aşık olmasına çok kızıyor. Demir’i çabuk unutması karşısında tepkilerini dile getiriyorlar. 110. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hilal Altınbilek’in hayat verdiği Züleyha’ya tepkiler sürüyor. Sosyal medyada yapılan paylaşımlara bakıldığında başrol karakterinin Sinan ile aşk yaşaması eleştirildi. Demir’i bu kadar çabuk unutması herkesi rahatsız etmiş vaziyette. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Daha fazla aşk sahnesinin ekrana geleceği görülüyor. Hal böyle olunca ATV dizisinin yeniden tepki çekeceği tahmin edilmekte. Hilal, aradan o kadar uzun süre geçmemesine rağmen gönlünü Sinan’a kaptırmış vaziyette. İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı bu karakter ilk başlarda çok seviliyordu. Üstelik Demir’in diziye geri döneceği de belirtilmişti. Ancak Sinan’ın tavırları izleyiciyi rahatsız etmeye başladı. Çocukluk arkadaşı olmasına rağmen böyle davranması hoş karşılanmadı.

Demir Diziye Dönecek mi?

Murat Ünalmış’ın hayat verdiği Demir karakteri diziye döner mi merak ediliyor. Başarılı oyuncunun ekranlara dönmesi durumunda tüm dengeler değişecek. Çünkü Sinan ve Hilal arasındaki aşk bir anda sönebilir veya sekteye uğrayabilir. Çocukluk arkadaşının böyle bir şey yapması karşısında Sinan’a tavır alması muhtemel. Kerem Alışık’ın diziden ayrılmasıyla beraber dizide ufak bir durulma yaşandı. Hal böyle olunca gözler Demir karakterini aradı. Fekeli’den sonra Demir’in geri gelmesi izleyicileri etkiler.

Hilal Evlilik Düşünüyor

Öte yandan Hilal ve Sinan’ın yakında evlenebileceği iddia edildi. ATV dizisindeki son fragmana bakacak olursanız, 110. bölümde işler sarpa saracak. Bir Zamanlar Çukurova dizisini daha önce hiç böyle görmediniz. Yaşanan olaylar reytinglere de yansıyor. Sonucunda ise insanların merakla beklediği bazı gelişmeler gündemdeki yerini koruyor. Eğer Demir karakteri biraz daha erken diziye dahil olabilirse Hilal ve Sinan’ın nasıl bir işe kalkıştığına erken tanıklık edecek. Bu sayede izleyiciler daha heyecanlı bir dizi izleyebilir. Şu an için ekranlarda heyecana dair çok fazla detay yok. Daha çok aşk ve dram konulu gelişmeler meydana geliyor. Gözler Murat Ünalmış’ın ekranlara dönme ihtimalinde…

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir