Aşk Mantık İntikam Senaryosu Değişiyor! Dizinin Hikayesine Ne Oldu?

Aşk Mantık İntikam Senaryosu Değişiyor! Dizinin Hikayesine Ne Oldu

Fox TV’de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde oldukça heyecanlı anlar yaşanıyor. Dizinin senaryosunda yapılan değişiklik izleyicileri şok etti. Peki Aşk Mantık İntikam dizisi hikayesindeki son durum nedir? İlhan Şen ve Burcu Özberk’in oynadığı diziye dair son detaylar.

Aşk Mantık İntikam, yüksek reytingleriyle gündeme gelirken, bir yaz dizisinin başarılı olabileceğini herkese gösterdi. Rakip dizilere rağmen güzel sonuçlar elde etmeyi başarıyor. Özellikle de geçtiğimiz sezon reyting şampiyonu olan diziler, yeni sezonlarına başlayınca pek çok yaz dizisini saf dışı bıraktı. Fakat söz konusu Fox TV dizisi Aşk Mantık İntikam’da öyle olmadı. Dizinin senaryosu ilk zamanlarda oldukça duygusaldı. Aşk ve ayrılık konulu dizinin gittikçe değiştiği görüldü. Peki dizinin hikayesi artık nasıl ilerleyecek? İzleyiciler heyecanlı bir şekilde bu sorunun cevabını arıyor.

Dizinin Senaryosu Değişti

Dizide artık çok daha ciddi ve dram konulu olayların yaşandığını göreceğiz. Başrollerde oynayan Burcu Özberk ve İlhan Şen arasındaki iletişim bu konuya uyum sağlayacak şekilde gerçekleşecek. Ayrıca dizinin son bölümünde de senaryonun değiştiğini çok iyi anlıyoruz. Esra ve Ozan’ın gittikçe birbirlerine yakınlaşmaları ancak işlerin karışması herkesi etkiliyor. Aşk Mantık İntikam’daki hikayenin değişmesi reytingleri olumlu etkilediği için bu konuda geri adım atılmayacak.

Esra’nın Kazası Çok Konuşulacak

Aşk Mantık İntikam’ın yeni bölümünde Esra’nın yaşadığı kaza sonrasında hafızasının kaybetme ihtimali bulunuyor. Bu nedenle herkes ekran başında olacak. Dizide son zamanların en heyecanlı sahneleri yaşanabilir. Çünkü Ozan ve Esra birbirine bu kadar çok yaklaşmışken her şeyin bir anda mahvolması oldukça kötü olurdu. İzleyiciler, diziyi heyecanla takip etmekte. Fox TV’nin senaryo, oyuncu kadrosu ve başarılı çalışma ekibiyle güzel sonuçlar ulaştığını görüyoruz. Yaz dizisi olarak çıkan Aşk Mantık İntikam, bir aksilik yaşanmaz ise artık tüm sezon yayınlanacak. Önümüzdeki sezon yayın hayatına devam eder mi bilinmiyor ancak bu reytinglerle dizinin devam etmesi sağlanabilir. Şimdilik büyük bekleyiş sürüyor. Bakalım izleyici kitlesi gerçekten de diziyi izlemeyi sürdürecek mi? Oyuncular, dizinin hakkını veriyor.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir